IATA (ICAO) kód letiště
JHM (PHJH)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
06:07 (-12)
Vzdálenost od Prahy
12066 km

O letišti Kapalua

Na západě ostrova Maui v pásu oblíbených letovisek se nachází malinké letiště letiště Kapalua (JHM), které slouží i pravidelné linkové dopravě. Vzhledem ke kratší přistávací dráze zde mohou přistávat jen menší letadla typu Cessna apod., které na Havaji provozuje regionální aerolinka Mokulele Airlines. Ta je také jedinou pravidelnou společností létající na letiště Kapalua.

Občas se můžete setkat i názvem Lahaina Airport podle největšího města na západním pobřeží, jedná se však pouze o jedno a to samé letiště.

Letenky

Letenky do Kapalui pořídíte právě jen u Mokulele Airlines, nejlépe přímo na webu aerolinky. Na letiště Kapalua provozuje pouze přímou linku do Honolulu (HNL) na ostrově Oahu – 3-4x denně, let trvá 50 minut a jednosměrná letenka stojí od 59 USD.

Doprava z/na letiště

Na letiště Kapalua nezajíždí žádná veřejná doprava a přímo zde nesídlí ani autopůjčovna, nicméně prakticky všechny půjčovny působící na Maui umožňují rezervaci auta s vyzvednutím nebo odevzdáním právě v Kapalue. Příplatek za tuto službu je minimální a pohybuje se v rámci 10 USD.

Služby na letišti

Letiště Kapalua má jeden velmi malý terminál připomínají spíše větší zastávku. Jedinou službu, kterou zde můžete využít, jsou automaty na pití.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele