Letiště Karlovy Vary

Karlovy Vary Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

KLV (IATA)
LKKV (ICAO)
Česká republika

Mezinárodní letiště v Karlových Varech zůstává i nadále v rukou managementu, který nedokáže rozproudit letový provoz, a tak se musíte smířit pouze se 4 odlety týdně do Ruska a pár charterových odletů během letních měsíců do přímořských letovisek. Provoz čas od času zpestří krátkodobě fungující linka za účelem lázeňské turistiky, především ze zemí bývalého SSSR nebo Izraele.

Na jaře 2017 zahájila lety do Karlových Varů německá aerolinka Germania z Düsseldorfu, po pár týdnech je ale kvůli tragické obsazenosti (v průměru do 10 lidí v letadle pro 120 pasažérů) trvale ukončila.

Od února 2018 létá z Karlových Varů ruský low-cost Pobeda.

 


Letenky

Letenky z Karlových Varů do Moskvy nabízí dopravce ČSA za ceny od 11.000 Kč, Pobeda pak v akcích i pod 2.000 Kč. Linka do Düsseldorfu byla pro neúspěch zrušena.

Last minute letenky s odletem z Karlových Varů mohou nabídnout během léta i některé cestovní kanceláře s cenami okolo 3.000 Kč, nabídky pravidelně sledujeme.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Na letiště zajíždí autobusová linka číslo 8 z centrální přestupní zastávky Tržnice v centru města. Lístek stojí 18 Kč a veškeré informace naleznete na stránkách dopravního podniku Karlových Varů dpkv.cz. Platba jízdenky je možná i přes SMS.


Služby na letišti

Wifi na letišti využijete zdarma a bez časového omezení.

Terminál je minimalisticky zařízený, v odletové části najdete jedno malé občerstvení a miniaturní Duty free shop, otevírací doba se řídí letovým řádem.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do České republiky? Nastav si hlídače