Letiště Karlovy Vary

Karlovy Vary Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

KLV (IATA)
LKKV (ICAO)
Česká republika

Mezinárodní letiště v Karlových Varech zůstává i nadále v rukou managementu, který nedokáže rozproudit letový provoz, a tak se musíte smířit pouze s 2 odlety týdně do Ruska a pár charterových odletů během letních měsíců do přímořských letovisek. Provoz čas od času zpestří krátkodobě fungující linka za účelem lázeňské turistiky, především ze zemí bývalého SSSR nebo Izraele.

V roce 2016 přitom projevila zájem letecká společnosti Pobeda o přímou linku z Moskvy, letiště odmítlo. Na jaře 2017 zahájila lety do Karlových Varů německá aerolinka Germania z Düsseldorfu, po pár týdnech je ale kvůli tragické obsazenosti trvale ukončila.

 


Letenky

Letenky z Karlových Varů do Moskvy nabízí dopravce ČSA za ceny od 11.000 Kč, linka do Düsseldorfu byla pro neúspěch zrušena.

Last minute letenky s odletem z Karlových Varů mohou nabídnout během léta i některé cestovní kanceláře s cenami okolo 3.000 Kč, nabídky pravidelně sledujeme.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Na letiště zajíždí autobusová linka číslo 8 z centrální přestupní zastávky Tržnice v centru města. Lístek stojí 18 Kč a veškeré informace naleznete na stránkách dopravního podniku Karlových Varů dpkv.cz. Platba jízdenky je možná i přes SMS.


Služby na letišti

Wifi na letišti využijete zdarma a bez časového omezení.

Terminál je minimalisticky zařízený, v odletové části najdete jedno malé občerstvení a miniaturní Duty free shop, otevírací doba se řídí letovým řádem.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do České republiky? Nastav si hlídače