Zpět na seznam míst co vidět na Ischii
Ischia

Nitrodi

Zajímavý, populární a hlavně úplně jiný než všechny ostatní na Ischii. Takový je termální park Ninfe di Nitrodi umístěný v nádherné divoké a sytě zelené přírodě vysoko v kopcích ve městečku Barano.

V parku Ninfe di Nitrodi nenajdete žádné velké plavecké bazény, ani masážní vířivé atrakce a nevyužijete tu ani žádných kosmetických služeb. Místní léčivá voda je však údajně nejsilnější ze všech termálních vřídel na Ischii.

Osprchujte se hojivou vodou

Termální park Nitrodi nabídne několik kabinek s klasickými sprchami, které jsou napájeny přímo z termálního zdroje ve skále. Voda má extra silné hojivé účinky, stimuluje regeneraci nemocných tkání a po této sprchové terapii budete mít navíc hezky hedvábnou pokožku.

Napříč parkem pak vede krásná travnatá aromatická cesta, okolo které jsou vysázené speciální byliny a dřeviny s blahodárnými účinky pro respirační choroby.

Vstupné a otevírací doba

Park je otevřen od poloviny dubna do konce září, v každém období se mírně liší otevírací doba, kterou naleznete na oficiálním webu: en.fonteninfenitrodi.com

Vstupné je rozděleno do tří oblastí parku a liší se dle sezony. Vstupenky do termální části se pohybuje okolo 30 EUR, do aromatické části pak kolem 45 EUR.

Jak se do Nitrodi dostat?

Park leží ve městečku Barano d'Ischia hned vedle hlavní okružní silnice. Snadno se sem dostanete i autobusem, zastávka leží asi 150 metrů od vstupu. Projíždí tudy páteřní okružní linky CD a CS (každá jede jedním směrem okolo celého ostrova) doplněné o linku 11, která jezdí mezi vesnicemi Maronti a Serrara.

  • Naviguj: 40.7115, 13.9113

Další místa na Ischii

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 29 dny
Navrhni úpravu