Zpět na seznam míst co vidět na Ischii
Ischia

Parco Castiglione

Termální park Castiglione umístěný poblíž moře mezi městy Ischia Porto a Casmicciola Terme sice nepatří k největším na Ischii, ale rozhodně k nejhezčím a nejnavštěvovanějším. Zaujme už jen samotná architektura parku, který je stylizován do tvaru amfiteátru.

Areál parku Castiglione je kompaktní, ale i přesto velký. Nabídne celkem 10 termálních vnitřních i venkovních bazénů, mnoho vířivek či masážních lavic a nezbytné jsou doplňkové kosmetické procedury.

Teplota vody v bazénech se pohybuje mezi 30 a 40 °C.

Vstupné a otevírací doba

Termální park Castiglione je součástí hotelového resortu, avšak přístupný i veřejnosti. Je však nutné provést dopřed online rezervaci přes oficiální web: ticketing.olimontel.it/termecastiglione/

Za denní vstup se platí 28 EUR a otevřeno je od začátku dubna do konce října.

Ubytování a zájezdy Castiglione

Lázně primárně vyrostly právě okolo resortu, který patří k nejpopulárnějším, ale i nejlevnějším termálním ubytováním na Ischii. Ceny za 1 noc pro 2 v Hotelu Oasi Castiglione **** začínají na 3 200 Kč, což je 2-3x méně než v jiných podobně velkých resortech.

Do resortu Castiglione pořádají ve velkém zájezdy i české cestovky. Ceny na týden s polopenzí se pohybují mezi 18 000 a 24 000 Kč za osobu podle sezony. 

Jak se do resortu dostat?

Park Castiglione leží hned u hlavní okružní silnice mezi dvěma největšími městy a přístavy Ischia Porto a Casamicciola. Zastávka autobusů linek 1, 2, 3, CD a CS se nachází hned u vstupu do resortu. Do Casamiccioly, Ischia Porto, ale i Foria se dostanete autobusem zhruba každých 5 až 10 minut.

  • Naviguj: 40.7478, 13.927

Další místa na Ischii

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 29 dny
Navrhni úpravu