Zpět na seznam míst co vidět na Costa del Sol
Rancho Domingo

Rancho Domingo

Andalusie je známá svými pitoreskními vesničkami s bílými domky, úzkými uličkami a bohatou květinovou výzdobou. Ačkoliv je západní část pobřeží Costa del Sol nyní domovem především velkých letovisek s hotelovými komplexy, i velmi blízko jejich center můžete navštívit právě typické andaluské vesnice. Jednou z nejlépe dostupných je vesnička Rancho Domingo mezi letovisky Benalmádena a Fuengirola.

Rancho Domingo je ideálním místem pro rychlý výlet, městečko si projdete během hodinky, zastavit se tu ale určitě můžete v některé z místních romantických restaurací.

Ubytování

Nechcete-li bydlet v rušných centrech letovisek, mrkněte na malé hotýlky právě v Rancho Domingo. Večery jsou tu klidné a přitom se autobusem dostanete do centra Benalmádeny během 10 minut.

Nejlevnější ubytování s velmi dobrým hodnocením pořídíte cca od 1 700 Kč za noc pro 2, podívejte se například na Boutique Hotel Pueblo nebo Hotel Casa Rosa.

Jak se sem dostat

Do Rancho Domingo jezdí velké množství lokálních autobusových linek, na které si koupíte jízdenku u řidiče nebo v mobilní aplikaci. Nejfrekventovanější spojení vede do Benalmádeny (cca jednou za 3 až 10 minut), ale dostanete se odsud také do horské vesničky Mijas nebo letovisek Torremolinos a Fuengirola (cca jednou za 15 minut).

Detailní informace o trasách a jízdních řádech najdete na webu autobusové společnosti Avanza.

  • Naviguj: 36.5969, -4.57195

Další místa na Costa del Sol

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 21 dny
Navrhni úpravu