Fuerteventura Cofete
Fuerteventura

25 míst co vidět na Fuerteventuře

Pláž Playa de El Castillo

Písčitá pláž

Caleta de Fuste

Oblíbená pláž Playa de El Castillo leží v letovisku Caleta de Fuste a spolu s městem Costa Calma slouží jako jedna z hlavních destinací cestovních kanceláří. Upravená pláž s velmi jemným bílým pískem a kompletním turistickým vybavením leží v klidné a mělké zátoce, vhodná ke koupání pro malé děti či méně zdatné plavce.

Samotné město Caleta de Fuste je složeno prakticky jen z hotelových resortů, supermarketů a promenádou plnou restaurací a barů. Na Playa de El Castillo si užijete klasickou plážovou dovolenou se vším všudy, navíc s velmi dobrou dopravní dostupností.

Dovolená Fuerteventura - nabídka zájezdů

Ubytování

Letovisko Caleta de Fuste je plné velkých 3* a 4* resortů, ale i menších soukromých apartmánů. Ceny za dvoulůžkový pokoj se zde pohybují od 1 500 Kč za noc v apartmánu po 3 500 Kč v resortu.

Seznam hotelů Caleta de Fuste (Booking.com)

Jak se sem dostat

Autem

Pláž El Castillo leží nedaleko hlavní silnice FV-2 a je velmi snadno dostupná z Puerto del Rosario (13 km) i od letiště Fuerteventura (7 km).

Autobusem

Letovisko Caleta de Fuste je dobře dostupné i autobusovými linkami z těchto míst (pro informace o jízdním řádu klikněte na číslo linky):

  • Puerto del Rosario: 3, 10, 16
  • Letiště Fuerteventura: 31016
  • Costa Calma: 10

Chystáš se na Fuerteventuru?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 05. 03. 2023
Navrhni úpravu

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.