Zpět na seznam míst co vidět v Miami
Miami Beach / Mid Beach

Mid Beach

Rychle se rozvíjející prostřední část Miami Beach nabývá oblíbenosti a slouží jako méně přelidněná alternativa k South Beach.

Oproti Jižní pláži má Mid Beach více městský charakter se zástavbou sahající až přímo k pláži. Je trochu užší než South Beach, ale díky délce kolem 5 km tu vždy najdete volný prostor.

Koupání a vybavení pláže

Mid Beach má o poznání komornější atmosféru než South Beach, ale kromě poloviční šířky velmi podobné charakteristiky. I tuto pláž pokrývá jemný bílý písek, je vzorně upravovaná a otevřená mezi 5:00 a 22:00.

Nabídek občerstvení a vodních sportů je zde o něco méně, ale zkrátka nepřijdete. Půjčovny lehátek a slunečníku jsou rozmístěné po celé délce pláže a ceny za set na den se pohybují mezi 50 USD a 100 USD v závislosti na sezoně a dni v týdnu.

  • Povrch pláže: jemný bílý písek
  • Vstup do vody: pozvolný a bez kamenů
  • Délka pláže: 5 km
  • Šírka pláže: 40 metrů
  • Půjčovny lehátek: ano, po celé délce pláže
  • Záchody a sprchy: ano, zdarma po celé délce pláže
  • Stravování: ano, menší snack bary přímo na pláži, restaurace do 100 metrů od ní
  • Obchody: ano, obchody zejména v jižní části pláže

Ubytování na Mid Beach

Prostřední pláž lemují větší hotely, ale oproti South Beach i s vyššími cenami. Jedna noc ve 2lůžkovém pokoji vyjde zhruba od 4 500 Kč výš, výhodou je fakt, že hotely jsou přímo na pláži a dražší pokoje mají přímo výhled na oceán.

K hotelům s nejlepším poměrem ceny a kvality se řadí Circa 39 Hotel Miami Beach **** nebo L Hotel *** v jižní živější části Mid Beach.

Doprava na Mid Beach

Po Collins Avenue, ulici asi 2 minuty chůze pěšky od Mid Beach, po celé délce Mid Beach můžete využít autobusových linek 120 (směr Downtown, South Beach a North Beach), L (směr Lincoln Road, North Beach a severní předměstí Miami) a S (směr Downtown, Lincoln Road a North Beach).

Kromě toho lze využít i pomalejších bezplatných autobusů Miami Beach Trolley.

  • Naviguj: 25.8124, -80.1216

Další místa v Miami

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Lajnhart
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 15 dny
Navrhni úpravu