Albánie

Letenky do Albánie

Na jaká letiště se létá?

V Albánii najdete 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště v Albánii

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Albánie?

Při plánování letů do Albánie vždy zkontrolujte ceny z různých odletových letišť. Zatímco z Prahy průměrně zaplatíte kolem 5 500 Kč za zpáteční cestu, letenky z Vídně nebo Budapešti stojí běžně kolem 2 500 Kč, v akcích dokonce můžou klesnout i pod 1 000 Kč. 

Cestujete-li do Albánie za mořem a koupáním, vyplatí sledovat především nabídky cestovních kanceláří, které obvykle vyjdou levněji, minimálně při odletu z Prahy. Podívejte se na aktuální zájezdy do Albánie.

Kde koupit nejlevnější letenky do Albánie?

Pro nejlevnější lety z Vídně nebo Budapešti navštivte webové stránky společnosti Wizz Air. Lety z Prahy vzhledem k širší nabídce ideálně srovnáte a koupíte přes náš vyhledávač letenek nebo se podívejte na nabídku zájezdů do Albánie přes cestovní kanceláře.

Kdy jsou letenky do Albánie nejlevnější?

Nejvíce akčních letenek se objevuje přes zimní období prostřednictvím aerolinie Wizz Air, a to většinou 2 měsíce před odletem. Letenky z Prahy jsou rovněž nejlevnější přes zimu, ale rozdíly oproti letnímu období nejsou tak výrazné. Lety z Prahy doporučujeme kupovat zhruba 4 měsíce před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Albánie?

Nabídka přímých letů do Albánie na jediné letiště Tirana zatím není příliš bohatá. Přímé spoje provozuje pouze Wizz Air z Vídně a Budapešti, který obvykle nabídne nejlepší cenu.

Z Prahy poletíte nejčastěji se společností Aegean Airlines přes Athény nebo Alitalia přes Řím.

Jak dlouho se letí do Albánie?

Přímý let z Vídně do Tirany letí asi 1,5 hodiny. Doba letu z Prahy závisí na délce přestupů a pohybuje se od 6 až po 15 hodin, v extrémních případech se vám nabídnou i lety s přenocováním při přestupu.

Letenky na jednotlivá letiště

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců