Červencové svátky na Ibize z Berlína. Balíček od 5 900 Kč

Jak akci využít?

Patříte–li k méně flexibilním cestovatelům a vaše volno je řízené víkendy a svátky, možná byste mohli popřemýšlet o prodlouženém víkendu na proslulém ostrově Ibiza. Zpáteční letenky od čtvrtka do neděle, kdy čtvrtek a pátek 5.–6.července je státní svátek, jsou dostupné z berlínského letiště Tegel za 60 €, asi 1 550 Kč.

Ibiza patří k dražším, ne–li nejdražším variantám pro trávení dovolené u moře, proto je nutné počítat s vyššími náklady za ubytování. Nezaměříte–li se úplně na nejlevnější varianty, jako zlatou střední cestu bych zvolil hotely v oblasti Sant Antoni. Např. Tropical Hotel na 3 noci se snídaní i bazénem tu vychází na 8 611 Kč pro dva. Do Sant Antoni pak jezdí z letiště každých 30 minut autobus L9 za 4 €.

Tento balíček tak vyjde na 5 900 Kč za osobu na 3 noci.

Odlet je ve čtvrtek odpoledne 16:40–19:35 a návrat v neděli 20:15–22:40. Kdo by musel vstávat v pondělí brzy do práce, je možné pobyt o den zkrátit a vracet se již v sobotu. Tak či onak, bude doprava na letiště menším háčkem. Zatímco řidiči dojedou na letiště vlastním autem a zaparkují za 38 €, neřidiči se musí přizpůsobit a dojet do Berlína s Elines za 350 Kč, zpět pak nočním autobusem Flixbus za 999 Kč z hlavního autobusáku s odjezdem v 23:55.

Sdílej akci s přáteli

Akční balíček

Berlín
Německo
Ibiza
Španělsko

od 60 € 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com
Hotel Tropical na 3 noci s bazénem
Španělsko

od 8 611 Kč 

Vyhledej hotel
3 hvězdičky Snídaně Rezervace na booking.com

  Ukázka balíčku z 13. 04. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Do kdy akce platí?

Do vyprodání.

Na jaké termíny jsou letenky?

Akce platí na termín 5.–8. července.

S kým poletím?

Ryanair

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.

Co podniknu v destinaci?

Španělsko

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petra
Petra

Nevíte jak je to s tím flixbusem z letiště Tegel? Dle idosu odjíždí z Tegel kolem 23.25, ale na stránkách flixbusu je, že zacina až na autobusaku. Dá se tam reálně vůbec tak rychle dostat?

před 4 měs
Kryštof Hájek

V tomto případě bych spíš věřil webu Flixbusu než Idosu. Stihnout se to dá, plánovač dopravy: http://fahrinfo.vbb.de/bin/query.exe/dn, do kolonky "von" zadejte "Flughafen Tegel", do kolonky "nach" pak stanici "Messe Nord/ICC" a vyplivne vám to všechna nejrychlejší spojení.

před 4 měs

Řešil jsem to minulý týden, volal jsem do Flixbusu a řekli mi, že platí to co mají na webu a informace v IDOSu týkající se jejich spojů jsou často nesprávné.

před 4 měs
Avatar uživatele Petra
Petra
  • Přidal se před 9 měs
  • Napsal 4 komentáře
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2018-04-13T16:06:15+02:00)

Díky, budeme to řešit při cestě z Fuerteventury, kdy je čas příletu také 22.40, tak jsem zvědavá, jak se to stihne:-) Prosím, jak je to letiště Tegel velké a jak dlouho asi zabere cesta od letadla k autobusu?

Přidat odpověď
před 4 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
ušetříš až 27%
Tam chceš!
3813 starších akcí