Jezero poblíž Almaty

Levné first minute letenky z Budapešti do Kazachstánu na celé léto 2020. Letenky od 3 018 Kč

2 komentáře
2019-10-10T14:08:00+02:00

O akci

Plánujete-li rádi své cesty dlouho dopředu, což se vyplatí především s ohledem na exponované letní období, využijte příležitosti k nákupu levných letenek do neotřelých míst, jakými jsou kupříkladu země bývalého Východního bloku v čele se Sovětským svazem. Jednou z takových zemí je bezesporu Kazachstán, jehož popularita v posledních letech neustále stoupá, a to především u cestovatelů, kteří mají rádi divokou přírodu či se vydávají za vysokohorskou turistikou. Kazachstán samozřejmě vybízí i k poznávání tamních pamětihodností či skvělé kazašské kuchyně.

Jak jsme předeslali, plánování na léto se vyplatí, a proto příliš neváhejte a rezervujte na prázdniny zpáteční letenky z Budapešti do kazašského hlavního města Nur-Sultan za skvělých 38880 HUF. Cena je platná pro odběratele členství Wizz Discount Club. Pakliže členství nemáte, nemusíte příliš přemýšlet a počítat, cenový rozdíl zlevněné a standardní letenky při dvou osobách je téměř totožný s cenou ročního členství Standard, které stojí 13529 HUF.

Cestovatelům je Kazachstán nakloněn i v otázce dopravy, ta je na naše poměry velmi levná, ať už se jedná o svezení první třídou lůžkového vlaku z Nur-Sultanu do Almaty nebo o vnitrostátní leteckou dopravu. Letenky zakoupíte běžně do tisícovky v jednom směru. Hledejte především u FlyArystan, Bek Air, případně u Qazaq Air, SCAT nebo Air Astana.

BUD/Budapešť
TSE/Nursultan
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
3 018 Kč
  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Květen až červenec, srpen o pár korun dražší zpáteční lety. Mimo hlavní prázdniny mohou být letenky levnější.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímý let
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně základního tarifu Basic je možné si s sebou vzít malé příruční zavazadlo velikosti 30 litrového batohu, avšak rozměry by neměly přesáhnout 40 x 30 x 20 cm. Dokoupením služby Priority boarding za 6600 HUF v jednom směru si můžete přibrat ještě velké příruční zavazadlo.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Budapešť, letiště Astana.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-10-10T12:46:23+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce