Nejen na prodloužené víkendy z Prahy do Londýna. Letenky od 569 Kč

Zpáteční
Před 15 dny

Jak akci využít?

Akční nabídka společnosti Wizz Air, podpořená navíc dnešní mírnou slevou, vybízí k zimní návštěvě Londýna, a to rovnou s odletem z Prahy. Cenovka se tentokrát zastavila na hodnotě 569 Kč za zpáteční letenku při členství v klubu WDC. Nečlenové pak zaplatí 956 Kč, což je pořád méně než aktuálně jakákoliv jiná nabídka z České republiky. Při cestě ve 2 lidech se však členství určitě vyplatí pořídit, pokud za rok uskutečníte ještě alespoň jednu cestu s Wizz Airem (při zakoupení členství WDC nyní vás letenka do Londýna sice vyjde na 968 Kč, nicméně slevy na všechny lety Wizz Air platí na celý rok).

Jako vždy je třeba upozornit na dražší ceny ubytování, jednodušší hotel v Londýně mimo nejužší centrum vyjde cca na 1.400 Kč za noc a dvoulůžkový pokoj, alternativou pak může být mnohdy výrazně levnější a autentičtější Airbnb.

Naopak potěší systém jízdného na MHD, který je na západní poměry a rozsáhlost systému jednoduchý a ne předražený. Veškeré jízdné platíte svojí kreditní kartou, papírové jízdenky vůbec nebudete potřebovat, přičemž platí, že denně za cestování v prvních dvou zónách nikdy nezaplatíte víc než 6,80 GBP, viz rozpis cen.

Letenky

Běžná cena: 1 300 Kč
  • Praha - Londýn
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden - březen
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 569 Kč 

Vyhledej letenky od 569 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 05. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 300 Kč. Ušetříš přibližně 56 %.

Platnost

Platí dnes nebo do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Leden – březen

Přestup

Přímé lety na letiště Londýn Luton.

Dopravce

Informace o aerolince Wizz Air se dozvíte v našem průvodci.

Zavazadla

V ceně letenky jedno příruční zavazadlo velikosti 56x45x25 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Mám to, díky za tip ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam to bude krásný!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To musíš vidět!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království Přílet na letiště Londýn Luton

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Londýn Luton