Nejen prázdninové letenky na víkend do Oděsy z Krakova. Letenky od 2 750 Kč

Jak akci využít?

Novou linku ukrajinského dopravce Yanair z polského Krakova do ukrajinské Oděsy vyžijete nejen v období letních prázdnin pro dovolenou u Černého moře. Oděsa je jak hlavním přímořským letoviskem Ukrajiny, tak především historické město s mnoha zajímavými místy – Potěmkinovy schody, nejrozsáhlejší komplex katakomb na světě, Preobraženská katedrála či Národní divadlo.

Od 22. května se létá 2x týdně vždy v úterý a čtvrtek, od 15. července pak přibývá třetí nedělní frekvence. Aktuální ceny zpátečních letenek stojí v promo tarifu 3.572 ukrajinských hřiven, tedy asi 2.750 Kč.

Alternativou jsou přímé lety s ČSA z Prahy za 4.337 Kč. Kdo má tedy Krakov za humny a touží po východoevropské exotice, má ideální příležitost.

Informace k dopravě najdete v našem přehledně zpracovaném průvodci letiště Oděsa.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Krakov
Polsko
Oděsa
Ukrajina

od 2 750 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na yanair.ua

  Ukázka letenek z 11. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 800 Kč. Ušetříš přibližně 28 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání promo tarifu, který je na každém spoji omezen.

Na jaké termíny jsou letenky?

Létá se od 22. května 2018.

S kým poletím?

Průvodce pro YanAir zpracováváme.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Co podniknu v destinaci?

Praktický průvodce pro Ukrajina.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Super! A kdo hledá tipy na to, co v Oděse a co očekávat (nebo jestli stojí za to si udělat výlet třeba do Tiraspolu nebo Kišiněva), tak jsem nedávno sepsala nějaké tipy na svém blogu CzechSouls.com ;)

Odpovědět
před 9 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 19%
A už tam budem?
ušetříš až 64%
Všude dobře, co doma!
Zavřít boční panel
Polsko Přílet na letiště Krakov John Paul II

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Krakov John Paul II

Zavřít boční panel
Ukrajina Přílet na letiště Oděsa

Ukrajina blízká a vzdálená

Ukrajina se nachází ve východní Evropě a co do rozlohy je po evropské části Ruska druhou největší zemí starého kontinentu. Na západě hraničí s Polskem, Slovenskem a Maďarskem, na jihu s Rumunskem a Moldávií, na severu s Běloruskem a na východě s Ruskem. Je to země divokého historického vývoje, který neustává ani v současnosti, a zároveň je i místem střetu různých kultur, z nichž mnohé jsou našincům blízké a mnohé naopak velmi vzdálené. To vše ve spojení s přírodní různorodostí, s otevřeností a vřelostí místních je důvodem, proč by mnohdy podceňovaná a přehlížená Ukrajina měla mít svou vlaječku na mapě každého pořádného cestovatele.

Průvodce pro Ukrajina
Průvodce pro letiště Oděsa