Hurghada

Nejlevnější dovolená v Egyptě v květnu s all-inclusive. Zájezd od 6 290 Kč

2 komentáře
2021-05-07T13:45:00+02:00

O akci

Chybí vám dostatek slunečních paprsků, šum moře a čistá hlava s tím, že nemusíte řešit co k obědu nebo večeři? Vydejte se do Egypta. Aktuální super last-minutové ceny nahání sliny nejednomu cestovateli.

Týden v Egyptě s all-inclusive, leteckou dopravou z Prahy a transferem na hotel se aktuálně prodává u cestovních kanceláří za 6 290 Kč. Jedná se o pobyty v 4* a 5* resortech.

Testy, víza, karanténa?

V aktuální situaci je nutné řešit nákup zájezdu společně s volnými termíny testovacích laboratoří.

Před odletem byste měli mít PCR test, který lze podstoupit až po příletu v Egyptě, kde je zdarma. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, doporučuji vám alespoň zajít v den odletu na antigenní testování, které je v ČR jednou za 3 dny taktéž zdarma. To budete potřebovat i v případě letů s aerolinkami Smartwings (jaké aerolinky vyžadují testy?).

Pokud jste Covid-19 prodělali v uplynulých 3 měsících nebo jste kompletně očkováni, nemusíte mít test do letadla, ale po příletu vám pravděpodobně stejně udělají PCR test.

Víza po příletu je nutné hradit. Bezplatné byla jen do 30.4.2021 a od května znovu platí povinnost uhradit 25 USD za egyptské vízum.

Návrat domů je za aktuálních podmínek lehce komplikovanější. Egypt spadá do tmavě červené podle Semaforu a to pro vás znamená podstoupení 5 denní karantény zakončenou PCR testem. Výjimku mají pouze ti, kteří Covid-19 prodělali. Před odletem z Egypta pro vás cestovní kancelář zařídí testování nutné k odletu. To je zpoplatněno 25 USD.

K ceně zájezdu je tak za aktuální situace nutné připočíst i další náklady. Nejlevnější PCR test stojí 770 Kč společně s certifikátem, ale ten je vždy beznadějně vyblokovaný na takto krátkou dobu před odletem. Další testy se pohybují okolo 1 500 Kč.

  • Ušetříš až 37 % oproti obvyklé ceně 10 000 Kč
  • Hledej v období Aktuálně na příštích 5 dní

Kde koupit

4 hvězdičky
All-inclusive
6 290 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-05-07T10:38:56+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Aneta
před 3 lety

Dobrý den,

Myslíte , že s přibývajícími dny klesnou ceny i s odletem pá-ne? Vyplatí se počkat?

Moc děkuji

Avatar uživatele JanaV _1
JanaV _1
před 3 lety

Taky by mě to zajímalo, ale neměla jsem nervy počkat, jelikož určitě chceme letět a máme jasně daný termín, takže jsem v pátek našla a v sobotu koupila. Mohu jen říct, že v mém případě se cena od pátku do teď nezměnila, možná se ještě změní, ale to už raději nebudu kontrolovat.

Letíme z Brna s Fischerem tři lidi za 40600,- na 15 dnů do 4* resortu v Hurghadě, all inclusive.

Tak teď jen ať nám ve čtvrtek vyjdou negativní testy, doufám!

Další akce