Split

Nová přímá linka z Prahy do Splitu. Letenky od 3 720 Kč

5 komentářů
2021-05-05T10:18:00+02:00

O akci

S novou letní linkou přichází na pražské letiště společnost Croatia Airlines. Od 3.7. bude během prázdnin létat na trase Praha – Split, a to 1x týdne vždy v sobotu večer. Zpáteční letenky začínají na 3 720 Kč a zakoupit je můžete přes web Croatia Airlines nebo přes náš vyhledávač. Jedinou konkurenci na přímé lince představují Smartwings s nejnižší cenou 6 000 Kč, chcete-li tak letět do Chorvatska k moři rychle a bez starostí, nová linka bude jasnou volbou. 

Levnější variantou cesty z Prahy do Splitu je nový přímý vlak Regiojetu (koupit jízdenku), u kterého zpáteční jízdenky na sezení začínají na 1 780 Kč, v lůžkovém kupé pak na 2 180 Kč.

Průvodce a ubytování

Po večerním příletu se ideálně alespoň den zdržte v nesmírně zajímavém historickém Splitu. Co vidět, kde se ubytovat nebo jak se po Splitu pohybovat vám přinášíme v našem novém průvodci po Splitu.

Ubytování rezervujte ideálně co nejdříve po koupi letenky pro co nejnižší cenu. Podívejte se na ceny apartmánů a hotelů v letoviscích nejblíže letišti Split:

Podmínky pro cesty

Aktuálně platí před cestou do Chorvatska povinnost negativního antigenního nebo PCR testu ne staršího než 48 hodin. Zpět musíte podstoupit test ještě v Chorvatsku, a to buď antigenní (starý max. 24 hodin) nebo PCR (max. 72 hodin). Po návratu do ČR vás pak čeká povinná 5denní karanténa ukončená dalším PCR testem. Očkovaní mají výjimku zatím při cestě pouze do Chorvatska.

Detailní informace včetně seznamu testovacích míst v Chorvatsku najdete na stránce Koronavirus v Chorvatsku.

Doufejme však, že do července se podmínky ještě zmírní.

  • Ušetříš až 38 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Červenec a srpen (každou sobotu)
  • Čeká tě přestup na letišti Přímý let z Prahy na letiště Split
  • Poletíš s aeroliniemi Croatia Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo o součtu rozměrů do 115 cm. Odbavené za příplatek 30 EUR jedním směrem nebo v rámci dražšího tarifu
PRG/Praha
SPU/Split
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Split.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-05-05T08:43:08+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Martin Vícha
před rokem

To jsou děsivé ceny... Minulý rok Split z Katowic za 600Kč RT :-)

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před rokem

Super tip, skoda ze to tocej jen jednou tydne..

Jinak Z xxxx I z TravelSeru si uctujou 6k za zpatecku z Prahy do Splitu, ale kdyz si koupite stejnej spoj ze Splitu do Prahy a zpatky, tak za to zaplatite jen 3.5k czk - vetsinou odvezu rodinu autem do HR a pak se vracim ze Splitu letadlem na jednonocni otocky do Prahy kvuli praci.. A jeste jsme se jim bohuzel vsichi zarucili za uver !!!!

Avatar uživatele
Petr
před rokem

Cestou zpet neplati vyjimka pro ockovane, Chorvatsko je aktualne tmave cervene, opravte si to.

Kryštof Hájek
před rokem

Pravda, stále ta nelogičnost opatření mate, opraveno. Díky.

Martin Vícha
před rokem

Takže Chorvatsko je bez karantény a testů po návratu jen pro lidi, co prodělali kovid (po dobu 90dnů od pozitivního PCR testu). Aspoň k něčemu ten kovid byl...

Další akce