Od pátku na 5 nocí do Egypta (s All Inclusive). Balíček od 3 900 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Zvýhodněných charterových letenek z německého Lipska do egyptského přímořského letoviska Hurghada využijeme k naplánování prodlouženého víkendu u moře. Za letenky zaplatíme 1.920 Kč (75 €) a hotel nás na 5 dní vyjde taktéž okolo 2 tisíc včetně all inclusive.

Letenky za 1.920 Kč (75 €) jsou dostupné od tohoto pátku (odlet v 14:50) do středy (přílet 19:05), tedy v termínu 10.–15.listopadu. Časy odletů jsou rozumné, proto mimo dopravy na letiště Lipsko, kde zaparkujete i zdarma, vlastním autem můžeme využít i autobusové spoje Flixbus za 858 Kč.

Hotel s all inclusive zakoupíte jednoduše na stránkách Booking.com. Vyhledat ubytování v uvedeném termínů od 10. do 15.11. můžete necelou stovku hotelů nabízejících all–inclusive k ideálnímu podzimnímu odpočinku. Uvedené ceny za dvoulůžkový pokoj od 3.092 Kč na Bookingu nezahrnují poplatky ve výši 27 % (u nás uvádíme konečnou cenu). Na hotel vás dopraví taxi, cenu si usmlouvejte předem – viz doprava z letiště v Hurghadě.

Vízum do Egypta se hradí vždy, i v případě cest s cestovními kancelářemi. Aktuální výše poplatku činí 25 USD. Nejen vízům, počasí či cenám se věnuje náš průvodce Egyptem bez cestovky.

Celkem vás tedy 5 nocí (6 dní dle počtu CK) vyjde již na 3.900 Kč dle zvoleného ubytování. Výhodnost si porovnejte s aktuální nabídkou zájezdů do Egypta.

Balíček

Běžná cena: 6 500 Kč
  • Lipsko - Hurghada
Odkud Lipsko Lipsko Halle
Kam Hurghada Hurghada
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad
  • 0 přestupů
  • 4 hodiny letu

Cena od 1 920 Kč 

Vyhledej letenky od 1 920 Kč

ad.zanox.com

  • Hurghada
Ubytování Hotely v Hurghadě s All Inclusive Egypt
  • Na Listopad
  • 4 hvězdy
  • All-inclusive

Cena od 3 950 Kč

Vyhledej od 3 950 Kč

booking.com

Ukázka balíčku z 08. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 6 500 Kč. Ušetříš přibližně 40 %.

Platnost

Ceny jsou platné pouze do vyprodání posledních míst.

Termíny

Nejlevnější letenky jsou dostupné v termínu 10.–15. listopadu.

Dopravce

Poletíte s aeroliniemi SunExpress.

Zavazadla

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo do 15 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobry den,muzete mi poslat nejakou podobnou nabidku na prosinec. Dekuji

Avatar uživatele

Stihl to někdo koupit ?

Avatar uživatele

Vsadil bych se že nikdo ☺

Avatar uživatele

Pokud byste někdo chtěli tu letenku na zítra za 1990,- tak ji můžu přenechat. Já nakonec nepoletím. Změna jména je v ceně. d-pozz@centrum.cz

Avatar uživatele

Dobrý den . Prosím ,můžete mi zaslat tuhle nabídku na Listopad emailem ? Mám zájem přesně na 5 dnů . Od 10 do 15 . Předem děkuji

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Hurá za zážitky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Lipsko Halle

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Lipsko Halle

Zavřít
Ikona pinu
Egypt Přílet na letiště Hurghada

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt
Průvodce pro letiště Hurghada