Prázdninové lety z Mnichova do jižní Andalusie. Letenky od 2 620 Kč

Zpáteční
Před 5 měs

Jak akci využít?

I na červencové termíny se ještě dají vyštrachat zajímavé ceny do ještě zajímavějších evropských přímořských destinací, kam se obvykle z našich končin dostává jen obtížně. Německá společnost TUIfly nabídne lety z Mnichova na letiště Jerez de la Frontera, které najdete v samém jižním cípu španělské Andalusie, kousek od historického přístavního města Cádiz, atlantického pobřeží Costa de la Luz nebo Sevilly.

Zpáteční letenky na několik červencových termínů pořídíme za rovných 100 € / 2.620 Kč. Připočteme-li k částce náklady na dopravu do Mnichova (z Prahy cca 1.000 Kč), jsme stále na polovině běžné ceny letenek z Prahy.

Zatímco ubytování v samotném Cádizu stoupá v červenci do nebeských výšin, apartmány při pobřeží seženete od 1.000 Kč na noc za osobu. Pro co největší flexibilitu si určitě půjčte auto. Veřejná doprava funguje dobře spíš na dálkové úrovni mezi většími městy a do malých obcí při pobřeží zajíždí jen párkrát denně.

Nejlevnější termíny

  • -> tam: 17., 20., 23., 24. července
  • <- zpět: 24., 31. července

Na letiště

Na brzké ranní odlety se s pohodlnou rezervou dopravíte nočním spojem Regiojet za 590 Kč, zpáteční cestu zvolte bez nutnosti cestování do centra Mnichova rovněž s Regiojetem, případně s Českými drahami z blízkého Freisingu. Více o dopravě na letiště v Mnichově v našem průvodci.

Letenky

Běžná cena: 6 000 Kč
  • Mnichov - Jerez
Odkud Mnichov Mnichov
Kam Jerez Jerez
  • Zpáteční letenka
  • Na Červenec
  • 0 přestupů
  • 3 hodiny letu

Cena od 2 620 Kč 

Vyhledej letenky od 2 620 Kč

tuifly.com

Ukázka letenek z 05. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 6 000 Kč. Ušetříš přibližně 56 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Pro cestu tam odlety 17,20,23,24. července, zpět pak 24 nebo 31. července.

Dopravce

K moři poletíte se vždy usměvavou aerolinkou TUIfly.

Zavazadla

V ceně letenky příruční zavazadlo do 6kg (55x40x20 cm), odbavené bude stát 30 € za zpáteční cestu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Renata1

Zdravím, vůbec nelze objednat lety Mnichov-Jerez.....

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Hurá za zážitky!

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Tam chceš!

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Mnichov

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít
Ikona pinu
Španělsko Přílet na letiště Jerez

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Jerez