Slunné sicilské Palermo v průběhu léta. Letenky od 1 590 Kč

Zpáteční
Před 6 měs

Jak akci využít?

K červnovým či červencovým cestám na italskou Sicílii využijte levných letenek z norimberského letiště do Palerma. Cena za zpáteční cestu se pohybuje od 60 do 66 €, tedy od 1.590 do 1.750 Kč. Užít si můžete jak treků, tak i menších zátok ideálních ke koupání přímo v Palermu. Příklady termínů:

  • 21.–28. červen za 60 €
  • 28.6. – 2.7. za 66 €
  • 28.6. – 5.7.za 66 €
  • 2.–12. červenec za 65 €
  • 9.–12. červenec za 65 €

Do Norimberku se přitom snadno a rychle dopravíte po dálnici a parkovat můžete v nedaleké čtvrti od letiště zdarma – více k letišti Norimberk. Alternativou jsou autobusové spoje Flixbus za 758 Kč za zpáteční cestu k hlavnímu nádraží. Zatímco na nedělní odlety autobus navazuje s dostatečnou 4 hodinovou rezervou, na středeční odlet budete mít přesně 95 minut. Vzhledem k rychlé (max 20 minut) dopravě z nádraží na letiště je tento limit akceptovatelný za předpokladu cesty pouze s příručním zavazadlem. Návaznost autobusů při cestě zpět je bezproblémová.

TIP: Využijte také letu Trapani–Praha za 43 € dne 27.6., případně za 51 € dne 1.7., pokryjete tak nutnost jet zpátky z Norimberku autobusem.

Nejlevnější hotely pak najdete i v červenci za ceny okolo 1.000 Kč za pokoj.

Letenky

Běžná cena: 3 500 Kč
  • Norimberk - Palermo
Odkud Norimberk Norimberk
  • Zpáteční letenka
  • Na Červen - červenec
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 1 590 Kč 

Vyhledej letenky od 1 590 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 02. 06. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 3 500 Kč. Ušetříš přibližně 55 %.

Platnost

Ceny vydrží v platnosti do vyprodání nejlevnějších míst, které jsou omezeny jednotkami.

Termíny

Zpáteční lety za 60–65 € naleznete nyní od poloviny června do poloviny července.

Dopravce

Tipy a rady k nákupu letenek či odbavení najdete v průvodci pro Ryanair,

Zavazadla

V ceně jsou 2 kusy příručních zavazadel – první s max rozměry 55 x 40 x 20 cm a druhé 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Jo, přesně tak na tom teď jsme..jen se rozhodnout, zda kupovat teď, nebo na konci července :-) ale děkuji za reakci.

Avatar uživatele chovancovalucie

Přeji dobrý den, mám dotaz ani ne tak přímo k této nabídce, ale obecně k vycestování. Chtěly bychom s kamarádkou letět někam pryč, podmínky jsou termín a cena. Např. Trapani z Norimberka je super, jen nám nesedí termín. Mohly bychom kdykoliv mezi 31.7. a 9.8., je nám i skoro jedno kam, např. Sicílie, Kanárské ostrovy, Mallorca, .... Spíš ostrovy, ale není to podmínka. Letiště odletu je nám taky skoro jedno, pokud je to nějakým způsobem dosažitelné z ČR, nejlspší by asi byl Krakow nebo Praha (ale i Vídeň, Budapešť, Berlín...). Cena zpravidla roste na ubytování, takže bychom pak musely přihlídnout i k tomu, kempu se nebráníme, jelikož většina levnějších apartmánů je už stejně rozebrána.

Máte prosím tip, zda něco raději koupit teď, nebo si počkat na konec července a zkusit Last minute?

PS: dá se sem vložit příspěvek tak nějak "obecně" a ne pod konkréntní nabídku? :-)

Děkuji, L. Chovancová.

Ahoj Lucko, pokud se bavíme o Středomoří, tak tam bych si vybral z aktuální nabídky letenek např. u zmíněného ryanairu. Levněji už nebude.

Alternativou budou doufejme last–minute zájezdy, ale v jaké cenové relaci a dostupnosti budou, to vám nyní nepovím.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam to bude krásný!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Palermo Falcone-Borsellino

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Palermo Falcone-Borsellino