Akassia Swiss Resort, Marsa Alam

Top 5* resort Akassia Swiss v Marsa Alam s aquaparkem. Zájezd od 11 790 Kč

3 komentáře
2022-09-02T10:30:20+02:00

O akci

Do jednoho z nejlepších 5* resortů na pobřeží egyptského letoviska v Marsa Alam se můžete vydat v průběhu září za výhodné ceny, které jsou oproti běžným nabídkám levnější o 2 až 4 tisíce korun na osobu.

Týden v resortu Akassia Swiss s obřím aquaparkem a all-inclusive vás vyjde na 11 790 Kč v termínu 8. až 15. září. Další výhodné termíny jsou s odletem 13. nebo 14. září, ale i po zbytek měsíce najdete příznivé ceny. Viz přehled termínů na stránkách CK Fischer.

Recenze na hotel jsou maximálně pozitivní, kdy si lidé vychvalují čistotu, moderní pokoje, skvělé stravování a samozřejmě obrovský výběr tobogánů a skluzavek včetně divoké řeky. Korálový útes se nachází přímo u hotelové pláže.

Počasí v Marsa Alam hlásí tropické teploty a jasné nebe. Víza do Egypta vyřídíte po příletu za 25 USD, nutný je pas s minimální platností 6 měsíců.

  • Ušetříš až 26 % oproti obvyklé ceně 16 000 Kč
  • Hledej v období září 2022
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je 20 kg a příruční

Kde koupit

5 hvězdiček
All-inclusive
11 790 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-09-02T10:30:20+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Ingrid Wooning
před 28 dny

My jsme v hotelu byli pred 3,5 lety a naprosta spokojenost. Pokoje ciste, personal privetivy a jidlo dobre. Byli jsme zde mimo hlavni sezonu. Letos v rijnu jedeme opet do Akassie.

Avatar uživatele
Ilona Hasenöhrlová
před měs

Pokud mohu přispět k rozhodnutí, zda objednat tento hotel, tak varují předem. Nebrat, neobjednávat!! V domění, že 5 je záruka kvalit a odpovídá lákavé reklamě, jsem zájezd objednala. Mohu všechny varovat - neodpovídá realitě. Špína, zastaralý, opotřebovanými interiér pokojů, málo vhodného jídla pro děti, dlouhé fronty u jídla, často vázlo doplňování pokrmů, malá nabídka ovoce. Po návratu jsem svoji nespokojenost napsala CK, bohužel bez odezvy, asi je jim to jedno. Nám CK nabízí 5 , ale stránky hotelu uvádí 4*!!!

Avatar uživatele
František Adolf
před 28 dny

My tedy letos jedeme po 6. a zatím vždy naprostá spokojenost.

Další akce