Maskat

Týden s all–inclusive v 4* resortu v Ománu. Zájezd od 14 990 Kč

4 komentáře
2019-02-12T11:41:00+01:00

O akci

Pokud si potrpíte na all–inclusive službách, ale zároveň nechcete přeplácet, skočte po této nabídce. Týden v dobře hodnoceném 4* resortu Millenium Mussanah u pláže v Maskatu aktuálně prodává cestovní kancelář Fischer za perfektních 14 990 Kč za osobu. V ceně jsou letenky z Prahy s Turkish Airlines, zavazadla do 23 kg, transfer na hotel a 7 nocí s all–inclusive.

Odlet je tento pátek v 10:00 a návrat další sobotu v 9 dopoledne.

Víza do Ománu doporučuji zařídit předem, ačkoliv by stále mělo být možné je získat po příletu na letišti. Cena činí 5 OMR / 300 Kč.

Zájezd jistě uvítají i individuálnější povahy. Kombinace letenek a pobytu se stravou je bezkonkurenční.

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 30 000 Kč
  • Hledej v období Od pátku 15.2. do soboty 23.2.
  • Čeká tě přestup na letišti Istanbul
  • Poletíš s aeroliniemi Turkish Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Kde koupit

4 hvězdičky
All-inclusive
14 990 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-02-12T11:27:00+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Honsik
před 4 lety

Je to vyprodané, ověřeno u Fischera.

Avatar uživatele
Marek
před 4 lety

Vízum za 5 OMR stále funguje, vyzkoušeno v pátek.

Avatar uživatele
radek
před 4 lety

fišer cézet:

"Celkové shrnutí

Cestovka zajistila pouze letenky a hotel. To jsme mohli opravdu sami a mohli jsme jet soukromě. Na letišti sice čekal zřízenec, který nás provedl k východu a posadil nás do místního taxíku, který s námi hodinu hledal hotel. Millenium , hotel však nebyl 45 minut ani 45 km, jak byla v propozicích uvedena vzdálenost, ale 118 km od letiště v Maskatu. V autě nebyl žádný delegát, který nám měl nabídnout výlety, jak bylo avizováno.Od té doby jsme nebyli nikým kontaktováni a výlety jsme si zařizovali a zjišťovali sami. Informace o podávání alkoholických nápojů byla úpně nepřesná. Vrcholem však byl odlet, kdy hotel vůbec nevěděl , že v noci odlétáme a potřebujeme se dostat na letiště. Vše jsme opět zařizovali sami. K čemu pak kupovat zájezd přes cestovku? Vezmou slušnou provizi a zajistí pouze zabukování letenek a hotelu? Dokonce si ani nezjistí přesné informace o hotelu. Když budou se zákazníky takto pracovat, spějí tyto cestovky k zániku a my zákazníci budeme již jezdit na dovolenou soukromě. Zvažujeme stížnost za stresy, nedodržení podmínek, nepravdivé informace.

Mgr.M.Borková"

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Tohle je recenze z Invie, kam lišácky směřuje provizní odkaz pro ty, kteří nevyužijí této nabídky, ale koupí si třeba později jinou :) No a přes Invii Fischer zájezdy neprodává už přes rok a půl pokud si správně pamatuji. Tudíž recenze nepatří k Fischeru, ale jiné CK. Také je otázkou, kolik tihle za dovolenou zaplatili, 15 tisíc asi ne :)

Další akce