Malorka

Víkend u moře na Mallorce. Balíček od 6 550 Kč

5 komentářů
2017-07-08T11:30:36+02:00

O akci

Během prázdnin si mohou především západočeši na malou chvíli odskočit k moři díky zvýhodněným víkendovým letenkám společnosti Eurowings z Norimberku do Palma de Mallorky. Zpáteční letenky od čtvrtka do pondělí se na 2 termíny (20.–23.7. a 3.–6.8.) prodávají za 50 €, tedy 1.350 Kč. Volno budete potřebovat jen v pátek, viz níže.

Má to malý háček – lety jsou přes půlnoc. Na letišti tak o příletu v 1 hodinu ráno už nejsou otevřené autopůjčovny, proto je nutné zvolit ubytování 2 km od letiště u pláže. Ceny se pohybují okolo 3.000 Kč za noc a pokoj.

Díky nočním letům je pak také jedinou možností jak z/na letiště v Norimberku osobní automobil. Parkování vychází přímo u letiště na 54 € / 1.400 Kč.

Kalkulace vychází zhruba následovně:

Potřebujeme tři noci (čtvrtek–pátek, pátek–sobota, sobota–neděle), protože odlet je v pondělí hned po půlnoci v 00:20.

Celkově za víkend na Mallorce zaplatíme 6.550 Kč na osobu, což při cenách 5–ti denních zájezdů na Mallorcu představuje minimálně 40% úsporu.

  • Ušetříš až 45 % oproti obvyklé ceně 12 000 Kč
  • Hledej v období Termíny jsou dva, a to 20.–23.července a 3.–6.srpna.
  • Poletíš s aeroliniemi Přečtěte si také naše rady a tipy k aerolince Eurowings.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm.
NUE/Norimberk
PMI/Mallorca
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 350 Kč
3 hvězdičky
Bez stravy
9 000 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-07-08T09:56:48+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Janča
před 6 lety

Ahoj,

nemáte někdo zkušenost se spaním po širákem na pláži, popřípadě s nějakým low cost ubytováním někde poblíž Palmy?

Avatar uživatele
Pavel
před 6 lety

Taxi na Malorce není drahé, z letiště na blízké pláže Balearia Palmy odhaduju jízdu na 10-12 Euro. Pro srovnání, do Cala Millor na východním pobřeží stojí jízda 80 Euro a CENY JSOU PEVNÉ A NEMĚNNÉ, nemusíte se bát okradení.

Avatar uživatele El Zorro
El Zorro
před 6 lety

Pavle to bych zas tak netvrdil mě tento rok stál v únoru a dubnu taxík z letiště do Coll Den Rabassa jednu jízdu 15 Euro. Taxikář se oháněl nějakými zónami. Přitom na taxametru měl snad 8 E. Byl to normální ofiko bílý taxik z letiště. To by mě zajímalo kde je zakopanej pes...

Avatar uživatele
dbkm
před 6 lety

Některé půjčovny jistě otevřené budou, neboť počítají s pozdními přílety turistů a inkasují si poplatky za převzetí vozidla mimo otevírací dobu. Při online rezervaci auta se vám poplatek zaúčtuje do celkové ceny rezervace a pobočka bude při vašem příjezdu otevřená. Při půjčení auta až na místě je stejně cena obyvkle vyšší než při rezervaci přes internet.

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 6 lety

Před rokem jsem podobně skládal Ibizu, řešil jsem podobně auto - podle veřejných informací měly mít všechny půjčovny zavřeno. Nakonec jsem objednal taxíka a čekal nás autobus :-) Po přistání jsem ale viděl všechny přepážky půjčoven otevřeny a to bylo po půlnoci. Zkuste si tam zavolat, jak je to doopravdy.

Další akce