Víkendové letenky do Rotterdamu a Haagu - 1.630 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Netradiční tip na jarní poznávací cestu do Nizozemí jsme připravili na základě levných letenek společnosti Transavia. Ta nabízí nejen víkendové letenky pátek až neděle do největšího evropského přístavu Rotterdamu za 59€ / 1.630 Kč. Na návštěvu zamíříme i k soudnímu dvoru v Haagu a do typicky holandské vesničky Kinderdijk s větrnými mlýny, která je zaspána na seznamu světového dědictví UNESCO.

  • Rezervuj letenky Praha - Rotterdam/Haag za 1.630 Kč na transavia.com
  • K ceně je připočítán poplatek za rezervaci ve výši 10€, nezávisle na počtu osob
  • Cestovní období: 12.02.2014 - 31.03.2015
V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a váze 10 kg. K nejen víkendovému stání u letiště se může hodit nejlevnější parkování od 8 Kč na týden.

V Nizozemí budete k veřejné dopravě potřebovat kartičku zvanou OV-Chipcard. Tu si vyzvednete v jakékoliv trafice na letišti a pomocí přednabité sumy peněz platíte v MHD. Kartu využijete nejen k přepravě z letiště do Rotterdamu či na meziměstský vlak do Haagu, ale taktéž k výletu za historií sahající až do roku 1740, kdy byla postavena vesnička Kinderdijk. Ta je díky 19 dochovaným větrným mlýnům chráněna seznamem světového dědictví UNESCO. Do Kinderdijku jezdí autobus č.90 odjíždějící ze stanice rotterdamského metra Zuidplein.

[start][prilet]Rotterdam[/prilet][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][rtm][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michal.jarosch

Máte nějaké indicie o zajímavých cenách na Květinové korzo? Vyplatí se vůbec to vidět nebo "stačí" Keukenhof" v termínu okolo 22.3. ? (V ten den se hraje v Rotterdamu i fotbal Feyenoord - PSV, takže uvažuju buď o kytkách nebo fotbale...)

Avatar uživatele kira1

Dobrý den. Jak o vidíte s přelomem dubna a května (Nizozemsko)? Děkuji.

Avatar uživatele Manasinho

na koupání v moři to nebude :)

Letenky ještě nejsou v prodeji, ale určitě během měsíce je do prodeje nasadí. Alternativou je easyJet z Prahy do Amsterdamu nebo z Brna do Eindhovenu s Wizzairem.. A pokud byla otázka myšlena jiným směrem, google napoví také ;)

Linka je od LŘ 2015 zrušena. Více na airline route atd...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Jedem!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Jedem!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí