Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Flix přidává spoje na lince do Norimberku a novou linku do Varšavy přes Vratislavu.

0 Citovat

Zdravím,

nemá někdo slevu na jízdenky? Díky

0 Citovat

Z osobnych dovodov opatovne nemozem vyuzit kody, tak posielam, nech Vam padnu na uzitok a samozrejme stastnu cestu, kto vyuzije.
Hodnota 3€:

SSC99JD77E9
SSC88UKXDZD
SSC799LH4NN
SSC889UZP7Z

0 Citovat

Toho roku uz s flixbusom nepojdem, takze davam do fora -

We would be happy to see you back on board soon and therefore we offer you a 10% voucher for your next booking in our app!
Your voucher code: HYR6777AVXP The voucher is valid for one month and only applicable in the iOS and Android app

0 Citovat

Přidávám taky 10% slevu. Kdo bude potřebovat, nechť využije smiley

We would be happy to see you back on board soon and therefore we offer you a 10% voucher for your next booking in our app!

Your voucher code: HYR673MGDVP
Simply download the free FlixBus app, select your journey and redeem the voucher in the app.

The voucher is valid for one month and only applicable in the iOS and Android app.

0 Citovat

Prosím, prosím, nemá někdo slevový kod na nákup jízdenek.
Děkuji I.

0 Citovat

Ano, nekdo ma smiley
Je to 50% sleva, platna do konce ledna. Prodam za 35 euro nebo 950 korun

S tuto slevou jde koupit jizdenky na libovolnou trat za 9,80 € (Interflix; nutne koupit 5 cest).

0 Citovat

Zajímavá akce Flixbus v Německu. V diskontech Netto lze koupit jízdenky (kód) platné na jednu jízdu bez přestupu napříč Evropou za 14.90 EUR. Pro jízdy do 8.4. Lze to koupit i v e-shopu, ale je tam poštovné 4.95 EUR a chce to mít doručovací adresu v D.

https://www.netto-online.de/shop/Sport- ... directed=1

0 Citovat

Mam volny 1 listok z Prahy na letisko Mnichov ,odchod 18.2.2017 23:55 hod....

0 Citovat

Zdravím dne 11. 3. 2017 jsem musel stornovat cestu a přišel mi tedy voucher v hodnotě 164,- Kč s platností 1 rok. S velkou pravděpodobností bych ho nevyužil. Zkusím Vám ho tu tedy nabídnout. Pokud někdo víte, že Flixibusem pojedete a voucher využijete ozvěte se mi prosím do soukromé zprávy a rád vám voucher za rozumnou cenu prodám. :) Díky za pomoc.

0 Citovat

Robert Riedl napsal(a):

Zdravím dne 11. 3. 2017 jsem musel stornovat cestu a přišel mi tedy voucher v hodnotě 164,- Kč s platností 1 rok. S velkou pravděpodobností bych ho nevyužil. Zkusím Vám ho tu tedy nabídnout. Pokud někdo víte, že Flixibusem pojedete a voucher využijete ozvěte se mi prosím do soukromé zprávy a rád vám voucher za rozumnou cenu prodám. :) Díky za pomoc.

Kam, že se máme ozvat? :-D

0 Citovat

Jo sorry soukromé zprávy nejsou :D No tak sem...
Díky za upozornění :)

0 Citovat

Zorro měl bych o voucher zájem, máš ho ještě ? :)

0 Citovat

Kolik stoi Vase jizdne?
Musim stornovat dve jizdenky, tak muzu to udealt ihned, a vychaza to na 2x ~20€

0 Citovat

Potřebuji voucher na cca 33 euro. Za kolik byste byl ochotný ty vaše mi přenechat?

0 Citovat

-20% hodnoty.
Takhle by to vychazalo: voucher 18€ za 14,40€ a voucher 21,90€ za 17,50€.
Pokud mate zajem, napste zpravu pres mail

0 Citovat

Zdravím,
prodám dva vouchery v celkové hodnotě: 1621 Kč
1x voucher 1023 Kč
1x voucher 598 Kč
Nechám za 1250 celkem


voucher.jpg

0 Citovat

Jedna technicka, uz sa to tu mozno rozoberalo pri ostatnych spolocnostiach, ale toto je specialny pripad :D

Chcem kupit listok do Olomouca, listok stoji 16 € a je operovan LEO Expressom. Tym istym spojom do Prahy stoji listok 7 € :D Flixbus ma vo FaQ uvedene, ze nie je mozne vystupit, alebo nastupis skor do autobusu. Technicky vzato toto nebude autobus, ale vlak. Nechaju ma vystupit, alebo sa daju ocakavat problemy?

Plan B - nejaky voucher by sa nenasiel? treba mi za cca 30 - 40 € ?

0 Citovat

voughne napsal(a):

Jedna technicka, uz sa to tu mozno rozoberalo pri ostatnych spolocnostiach, ale toto je specialny pripad :D

Chcem kupit listok do Olomouca, listok stoji 16 € a je operovan LEO Expressom. Tym istym spojom do Prahy stoji listok 7 € :D Flixbus ma vo FaQ uvedene, ze nie je mozne vystupit, alebo nastupis skor do autobusu. Technicky vzato toto nebude autobus, ale vlak. Nechaju ma vystupit, alebo sa daju ocakavat problemy?

Plan B - nejaky voucher by sa nenasiel? treba mi za cca 30 - 40 € ?

Tak zrovna ve vlaku bych se toho opravdu nebál. Ten tam musí zastavit tak jako tak a při výstupu jsem tedy nezažil, že by někdo kontroloval jízdenky.

0 Citovat

Praha - Krakov/Vratislav nebo taky Praha - Katovice - Nemecko za 1 resp. 2€!!!! Pouze v cervnu.

0 Citovat

A nejen tato města https://www.cestujlevne.com/akcn...-flixbusem :)

0 Citovat

Prodám voucher na libovolnou zpáteční cestu Flixbusem. Můžete jet do kterékoliv destinace operované flixbusem podle vašeho přání. Cena 1500 Kč.

Zájemci pište sem nebo na mail Sokolovo1943 @ seznam.cz

0 Citovat

Flixbus začíná jezdit na Ukrajinu, v rámci zahájení prodeje nabízí jízdenky za 199 Kč. Jen ta doba jízdy... od Brno – Lvov 13 hodin až po Praha – Kyjev 26 hodin!

Za 199 Kč je dostupných 700 ks v termínu 27.7. – 16.8.2017 s prodejem do 26.7.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Flixbus začíná jezdit na Ukrajinu, v rámci zahájení prodeje nabízí jízdenky za 199 Kč. Jen ta doba jízdy... od Brno – Lvov 13 hodin až po Praha – Kyjev 26 hodin!

Za 199 Kč je dostupných 700 ks v termínu 27.7. – 16.8.2017 s prodejem do 26.7.

Pěkně děkuju za informaci - další prachy v čudu! :D :D

0 Citovat

pekne, z Krakowa za 5 euro. som zvedavy kolko takychto expertov sa objavi :D


txzqaxm-1.png

1