Letiště Bristol

Bristol Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

BRS (IATA)
EGGD (ICAO)
Spojené Království

Bristolské letiště je jednou z největších základen easyJetu ve Velké Británii a obecně slouží především nízkonákladovým společnostem. Od Bristolu je vzdáleno asi 13 km a můžeme ho nazvat mezinárodní branou pro oblast Cornwallu.

Terminál je relativně malý a moderní, v brzké ranní špičce může být přeplněný, je tak lepší dorazit alespoň hodinu a půl před odletem.

Letiště je otevřeno 24 hodin denně.

 


Letenky

Díky přímé lince easyJetu do Prahy stabilně ceny letenek oscilují okolo hranice 1.500 Kč, je nutné je rezervovat s předstihem alespoň 2–3 měsíců. V exponovaných dnech při koupi na poslední dny není výjimkou, že cena zpáteční letenky přesahuje 10.000 Kč.

Doba letu do Bristolu trvá asi 145 minut.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Nejrychlejší cestu do Bristolu obstarává autobusová linka „Airport Flyer Express“. Autobus jezdí každých 8 minut a cesta do centra a k nádraží trvá 30 minut. Jízdenka stojí 7 GBP a linka jezdí 24 hodin denně. Do jižního Bristolu můžete využít i linku „Air Decker“, která pokračuje dál do města Bath.

Bristolské letiště lze pohodlně využít i pro cesty do okolních měst:

  • Cardiff: Do waleského hlavního města se dostaneme během hodiny a půl autobusy National Exepss. Spojení jezdí jednou za 60 až 120 minut po 24 hodin, jízdenka stojí 18,40 liber.
  • Bath: blízké město Bath spojuje s letištěm autobusová linka Air Decker. Autobusy jezdí jednou za 30 minut, cesta trvá 50 minut a za jízdenku zaplatíte 14 liber.

Na letišti zastavují i spoje Meagbus směrem do jihozápadní Anglie (Exeter, Plymouth, aj.).

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku


Služby na letišti

Wifi je na letišti zdarma na 60 minut.

Pro úschovu zavazadel kontaktujte informační přepážku v check-in hale. Můžete platit pouze v hotovosti (8,50 GBP za jeden den).


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Velké Británie? Nastav si hlídače