Letiště Dammám King Fahd

Dammám v kostce

naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

Informace k letišti Dammám King Fahd a dopravě z něj připravujeme. Rezervujte si levné letenky do Dammámu.

Oficiální stránky letiště jsou www.kfia.com.sa

IATA Kód
DMM
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
10:33 (+1)
Vzdálenost z ČR
4002 km

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
JosefW
před 3 měs

Zdravím,

měl bych otázku na elektronický boarding pass. Lze na letišti v Dammámu mít boarding pass v telefonu, nebo je vyžadováno mít jej vytištěný? (tj. odlet z Dammámu do Evropy) 

Předem děkuji za odpověď, pakliže to tu někdo sledujete. :-) 

Avatar uživatele mates.omon8
mates.omon8
před 4 měs

Jen aktualizace k dopravě autobusem. Odjezd z letiště je ze stanoviště číslo 8 - z příletového terminálu směrem doprava. Linka G7. Frekvence je cca 30 minut jeden spoj. Lístek za 3,45 SAR (cca 22 Kč) pro jednu osobu se dá zaplatit pouze kartou. Lístky prodává prodejce v reflexní vestě, který sedí u stanoviště číslo 8. Doba jízdy na konečnou Marina Mall (zastávka je značena jako Dammam Main Station) je zhruba hodinu. Analogicky ze zastávky Dammam Main Station zase jezdí autobusy na letiště. Lístek prodává opět pouze bezhotovostně prodejce na zastávce. Pokud potřebujete zastavit v rámci jízdy přes město, dá se s řidičem domluvit a vypustí vás na některém semaforu.

Avatar uživatele janicek
janicek
před 7 měs

Informacie na internete sa lisia tak doplnim, ze z letiska v Dammame sa da v pohode do mesta autobusom... treba vyjst z terminalu prejst prvu cestu a ist do prava... na konci stalo viac autobusov a vonka boli predajcovia listkou... dalo sa platit aj kartou aj cash bez problemov ale zo 100 SAR nemal vydat :) je to SAPTCO bus a ma okrem letiska dve zastavky.. prva trocha dalej od centra ale nazov som si nezapamatal a druha, konecna je Marina Mall... za dvoch som platil 7 SAR one way....

Avatar uživatele
mono
před 5 lety

Nemate nekdo zkusenosti jak probiha nekolika hodinovy technicky stop na letisti Dammam, SA? Zvazuju letet z Amstru do Muscatu s KLM a ti tam tenhle stop maji!

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 5 lety

Zustanete v letadle cca hodku a zase poletite :)

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí