4 místa, která doporučujeme na Kapverdách navštívit

Boa Vista

Boa Vista

Prozkoumejte vnitrozemí ostrova na čtyřkolkách, užijte si nekonečné pláže nebo pozorujte hnízdění mořských želv. Pláž Santa Monica – Nejkrásnější pláží na ostrově Boa Vista je Santa Monica. Měří několik kilometrů a vzhledem k tomu, že na ní nejsou žádné hotely, můžete si ji užívat téměř o samotě. Vrak lodi na pláži Santa Maria – Na severním pobřeží ostrova Boa Vista najdete potopený vrak španělské lodi. Zrezivělá loď je vidět nad hladinou…

Zobrazit popis
Sal

Sal

detailní průvodce

Představte si ostrov, který vás uhrane nekonečnými plážemi s bílým pískem, tyrkysovým mořem a nekončící klidnou atmosférou. Přesně tak vypadá jeden z pěti obydlených Kapverdských ostrovů Sal. Na Sal míří turisté do hotelů a luxusních resortů zejména na jih k městečku Santa Maria. Pokud jen trošku budete chtít, odnesete si mnohem více zážitků, než jen vzpomínku na dokonalé pláže, teplý oceán a lahodné pokrmy díky all-inclusive stravě.

Zobrazit průvodce
Sao Vicente

Sao Vicente

Nejzelenější ostrov Kapverd. Kromě přírodního parku můžete navštívit i město Mindelo, kde se koná každoroční karneval. Monte Verde – Monte Verde neboli Zelená hora je nejvyšší horou ostrova a kromě přírodních krás nabízí i nádherný výhled do okolí.

Zobrazit popis
Santiago

Santiago

Navštivte nejlidnatější ostrov, poznejte zdejší historii nebo pláž Tarrafal.  Praia – Hlavní město souostroví s pirátskou historií Praia nabízí velké možnosti kulturního vyžití. Cidade Velha – ve městě se nachází pevnost, která je zapsána na seznamu UNESCO.

Zobrazit popis
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 10 dny
Navrhni úpravu