4 místa, která doporučujeme na Kapverdách navštívit

Boa Vista

Boa Vista

Prozkoumejte vnitrozemí ostrova na čtyřkolkách, užijte si nekonečné pláže nebo pozorujte hnízdění mořských želv. Pláž Santa Monica – Nejkrásnější pláží na ostrově Boa Vista je Santa Monica. Měří několik kilometrů a vzhledem k tomu, že na ní nejsou žádné hotely, můžete si ji užívat téměř o samotě. Vrak lodi na pláži Santa Maria – Na severním pobřeží ostrova Boa Vista najdete potopený vrak španělské lodi. Zrezivělá loď je vidět nad hladinou…

Zobrazit popis
Sal

Sal

Jeden z nejnavštěvovanějších ostrovů nabízí nekonečné pláže, ale i večerní kulturní vyžití. Santa Maria – Nejkrásnější pláží na ostrově Sal je Santa Maria, bohužel je také hojně navštěvovaná turisty. Buracona – Zátoka Buracona s přírodním koupalištěm a s jeskynní Blue eye, která je rájem potápěčů a rybářů. Pozor však na mořský příboj.

Zobrazit popis
Sao Vicente

Sao Vicente

Nejzelenější ostrov Kapverd. Kromě přírodního parku můžete navštívit i město Mindelo, kde se koná každoroční karneval. Monte Verde – Monte Verde neboli Zelená hora je nejvyšší horou ostrova a kromě přírodních krás nabízí i nádherný výhled do okolí.

Zobrazit popis
Santiago

Santiago

Navštivte nejlidnatější ostrov, poznejte zdejší historii nebo pláž Tarrafal.  Praia – Hlavní město souostroví s pirátskou historií Praia nabízí velké možnosti kulturního vyžití. Cidade Velha – ve městě se nachází pevnost, která je zapsána na seznamu UNESCO.

Zobrazit popis
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 10 měs
Navrhni úpravu