Kapverdy
Kapverdské ostrovy

Jak se dostat na Kapverdy

Na Kapverdy se cestuje výhradně letecky. Na jednotlivých ostrovech najdete celkem 4 mezinárodní a vnitrostátní letiště. Jsou to letiště:

Cestovat samozřejmě můžete jak individuálně, tak především s cestovní kanceláří v rámci zájezdu.

Letecky s cestovkou

Na dovolenou na Kapverdské ostrovy můžete letět s dvěma předními cestovními kancelářemi. Jsou to:

Zobrazit nejlevnější zájezdy na Kapverdy v našem srovnávači

Vyhledat si zájezd můžete u nás, kdy ve srovnávači zájezdů porovnáváme ceny všech cestovních kanceláří: vyhledat dovolenou na Kapverdách.

Obvykle počítejte s cenou okolo 25 000 Kč za osobu a týden v 4* či 5* resortu na pláži a stravováním formou all-inclusive.

Cesta na Kapverdy s cestovní kanceláří je nejen levnější, ale i pohodlnější oproti individuální variantě. Téměř všechny cestovní kanceláře nabízejí balíčky obsahující charterovou dopravu přímým letem na ostrov Sal nebo Boa Vista.

Letecky individuálně

Pokud se na Kapverdy vydáváte po vlastní ose, nabídka letenek vás příliš nepotěší. Za prvé je mrzká dostupnost spojů a za druhé jsou ceny srovnatelné s cenou zájezdu.

Nejčastějším spojem pro vás bude let s aerolinií TAP Portugal s přestupem v Lisabonu. Počítejte ale s cenami za zpáteční letenky okolo 15 000 Kč. Případné akce se objevují zřídkakdy, ale v takovém případě zakoupíte letenky na Kapverdy i pod 8 tisíc korun.

Alternativou pro dobrodružnější povahy jsou přímé lety z Bruselu s aerolinkami TUIfly Belgium. Letenky v tomto případě stojí standardně 600 EUR, ale v akci na poslední chvíli i 300 EUR.

Chystáš se na Kapverdy?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 27. 12. 2023