Kapverdy
Kapverdské ostrovy

Jak se dostat na Kapverdy

Na Kapverdy se cestuje výhradně letecky. Na jednotlivých ostrovech najdete celkem 4 mezinárodní i vnitrostátní letiště. Jsou to:

Cestovat samozřejmě můžete jak individuálně, tak především s cestovní kanceláří v rámci zájezdu.

Letecky s cestovkou

Na dovolenou na Kapverdské ostrovy můžete letět s dvěma předními cestovními kancelářemi. Jsou to:

Vyhledat si zájezd můžete u nás, kdy ve srovnávači zájezdů porovnáváme ceny všech cestovních kanceláří: vyhledat dovolenou na Kapverdách.

Obvykle počítejte s cenou mezi 18 a 24 tisíci za osobu a týden v 4* či 5* resortu na pláži a stravováním formou all-inclusive.

Cesta na Kapverdy s cestovkou je nejen levnější, ale i pohodlnější oproti individuální variantě. Z Prahy se totiž létá přímými lety na ostrovy Boa Vista a Sal. Podívejte se na detaily v kapitole doba letu na Kapverdy.

Letecky individuálně

Pokud se na Kapverdy vydáváte po vlastní ose, nabídka letenek vás příliš nepotěší. Za prvé je mrzká dostupnost spojů a za druhé jsou ceny srovnatelné s cenou zájezdu.

Nejčastějším spojem pro vás bude let s aerolinií TAP Portugal s přestupem v Lisabonu. Počítejte ale s cenami za zpáteční letenky okolo 15 000 Kč. Případné akce se objevují zřídkakdy, ale v takovém případě zakoupíte letenky na Kapverdy i pod 8 tisíc korun.

Alternativou pro dobrodružnější povahy jsou přímé lety z Bruselu s aerolinkami TUIfly Belgium. Letenky v tomto případě stojí standardně 600 EUR, ale v akci na poslední chvíli i 300 EUR.

Chystáš se na Kapverdy?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 22. 01. 2023
Navrhni úpravu

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.