Cestování Covid-19

Od 1.7. lze na Maltu z ČR, Slovenska, Rakouska, Polska či Německa cestovat bez omezení. Rovněž návrat zpět do ČR je možný bez omezení Aktuální informace na webu Ministerstva zahraničí.

Před odletem na Maltu je lepší vyplnit dva formuláře týkající se vašeho pobytu:

Zpět na seznam míst co vidět na Maltě
Paceville

Paceville a St. Julians

Městečko St. Julian's (maltsky San Giljan) a jsou centrem turistického dění a nočního života na ostrově Malta. Jižní část St. Julian's na vás dýchne atmosférou italských přímořských městeček s úzkými uličkami, menšími restauracemi a obytnými apartmány při pobřeží. 

Severní část, čtvrť Paceville, je proslavená pro svůj bohatý noční život. Moderní budovy střídají bary, velké kluby, diskotéky, luxusní obchody a kasina a promenáda se nese ve znamení mariny pro jachty a hotelových komplexů.

Paceville je velmi oblíbené i mezi mladými lidmi a studenty. Na rozdíl třeba od Ibizy je totiž zábava zde poměrně dostupná. Do většiny klubů a diskoték neplatíte za vstup a koktejly pořídíte za ceny kolem 5,50 EUR, pivo pak mezi 2,50 až 3 EUR.

Pláže

Hezké pláže přímo v Paceville nebo St. Julian's nehledejte. Jedinou veřejnou pláží je St. George's Bay, jedná se však jen o úzký pruh písku přímo uprostřed města, který je vhodný maximálně k rychlému rannímu či nočnímu smočení.

  • Naviguj: 35.923, 14.4913

Další místa na Maltě

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Avatar uživatele jantomsa
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 20 dny
Navrhni úpravu