Zpět na seznam míst co vidět na Oahu
Yokohama Bay

Yokohama Bay

Pláže podél široké zátoky Yokohama Bay se rozprostírají na nejzápadnějším výběžku Oahu a patří k fotogenicky nejkrásnějším na celém ostrově. Yokohama Bay leží v odlehlé části poměrně daleko od větších vesnic a měst na úpatí úchvatných zelených kopců přírodní rezervace Kuaokala.

Koupání a pláže

Místní pláže se řadí k nejvolnějším a nejprostornějším na Oahu. Všechny je pokrývá jemný bílý až nažloutlý písek, který přechází v křišťálově čisté tyrkysové vody Tichého oceánu.

Dvě hlavní pláže v Yokohama Bay se jmenují Keawaula Beach Makua Beach, na obou z nich vždy najdete dostatek soukromí a především nádherných výhledů.

Dno zde klesá poměrně strmě a nejen surfaři si zde užijí parádní vlny.

Na plážích nenajdete žádné bary či půjčovny lehátek, pouze veřejné WC zdarma.

Ubytování

Yokohama Bay leží v opravdu odlehlé oblasti bez hotelů a penzionů. Nejbližším městečkem, kde se můžete ubytovat zejména v soukromých apartmánech, je 10 km vzdálená Makaha, avšak nabídek je zde opravdu málo a bývají rezervované mnoho měsíců dopředu.

Nejlevnější ubytování na Oahu

Jak se sem dostat?

Ke všem plážím na Yokohama Bay se lze dostat pouze půjčeným autem, žádné autobusy sem nezajíždí. Z Honolulu sem dojedete asi za hodinu po 60 km pohodlné jízdy až na konec dálnice H1 a následně na úplný konec silnice číslo 93.

  • Naviguj: 21.5483, -158.242

Další místa na Oahu

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 6 měs
Navrhni úpravu