Babí léto na Islandu z Drážďan a Norimberku včetně odbaveného zavazadla. Letenky od 2 560 Kč

Jak akci využít?

S letenkami na Island se letos doslova roztrhl pytel, z Prahy můžete k cestám do země ohně a ledu dokonce vybírat ze dvou možností, avšak ty nejlevnější letenky momentálně pořídíte spíše na období hluboké islandské zimy.

Chcete-li na Island vyrazit ještě teď v září, nenechte se dlouho pobízet a berte útokem rezervační systém německé Germanie, která prodává zpáteční letenky z nedalekých Drážďan jen za 98 euro, tedy 2.560 Kč. Pokud to máte blíže do Norimberka, letenky jsou za stejnou cenu. Za tuto cenu si v následujících týdnech z Prahy zaletíte jen velmi těžko.

Neopomenutelným benefitem je také to, že cena již zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg, příruční je samozřejmostí. Malé občerstvení během letu včetně nealkoholických nápojů je také zdarma.

Mimosezónní období na Islandu nahrává také nízkým cenám pronájmů aut a ubytovacích kapacit, po kterých už není tak vysoká poptávka.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Drážďany
Německo
Reykjavík
Island

od 2 560 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na germania.com
Norimberk
Německo
Reykjavík
Island

od 2 560 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na germania.com

  Ukázka letenek z 09. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 5 120 Kč. Ušetříš přibližně 50 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání nejlevnějších míst

Na jaké termíny jsou letenky?

zaří a říjen

S kým poletím?

Poletíte s leteckou společností Germania

Jaké jsou limity pro zavazadla?

1 ks odbavené do 20 kg + příruční standardních rozměrů a maximální hmotnosti 6 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá na letišti "přespat"? Přílet z Norimberku je v 1:30, tak bychom si trochu odpočinuli přímo na letišti a pro auto apod. se vydali až ráno...popř. půjčovny aut fungují i v noci? Díky moc, super akce! ;)

před 5 měs
Avatar uživatele Navaja
Navaja
  • Přidal se před rokem
  • Napsal 27 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2017-09-12 18:59:46)

Na letišti v Keflavíku neustále chodí personál a lidi sedící i ty ležící na karimatkách upozorňuje , že se tam nesmí spát, jsou tam všude i cedule. Jelikož mnoho letů je v noci, je tam pořád rušno a všechny přepážky autopůjčoven jedou naplno i v noci. Autobusy z letiště jezdí také pořád. my jsme si auto půjčili hned po příletu, tedy přílet z Drážďan byl kolem půlnoci, ale určitě je to lepší si auto vzít hned a někam odjet. Také záleží na tom, kde budete spát. My jsme odjeli do kempu a ještě tu noc spali ve stanu. Myslím, že na letišti si moc neodpočinete, sedačky jsou tam tvrdé a z karimatky vás bude vyhánět personál. Na Islandu se dosti pravidla respektují, takže jsem nikoho spát neviděla.

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele Navaja
Navaja

Chtěla jsem jen dodat, že jsme při letu tam a zpět jsme obdrželi jako občerstvení teplé jídlo, což se dnes na tak krátkých letech v Evropě téměř nevidí. Dokonce s nápoji při cestě tam jeli dvakrát před i po jídle. Při cestě zpět většina lidí spí, tak už jen jednou. Také mě zaujalo, že z Dráždan byla polovina personálu v letadle z Česka, takže hlášení bylo ve třech jazycích.

před 6 měs
Lukáš Horák

Moc děkujeme za info. Rozhodně je to rarita, aby v dnešní době dostal cestující teplé jídlo na evropském letu, toto je spíš pravidlem u aerolinek z Blízkého východu nebo v Asii.

Přidat odpověď
před 6 měs

Díky moc za tip, letíme na 4 dny koncem září, vůbec jsme to na letošek neplánovali! Sice za mírně vyšší cenu (dýl jsme váhali), ale pořád za krásných 6790 ve třech i s miminkem :)

Odpovědět
před 6 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Drážďany , Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Drážďany
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít boční panel
Island Přílet na letiště Keflavík

Země ohně, ledu a elfů

Island je poměrně izolovaný ostrov nacházející se mezi Severním ledovým oceánem a Atlantikem. Leží těsně pod polárním kruhem a jeho nejbližším sousedem je Grónsko, které se nachází přibližně 1.500 km západně, a dále Faerské ostrovy ležící jihovýchodně od Islandu.

Island je země nesmírných kontrastů, což znamená, že na své si tu přijde každý. Ať už nadšeně skáčete po horách, nebo raději skočíte do přírodního bazénu vyhřívaného geotermální vodou, Island vám nabídne obojí a ještě mnohem více.

Předtím, než na Islandu přistanete, si při pozorování ostrova z letadla budete myslet, že se právě chystáte přistát na jiné planetě. Sopky, ledovce, gejzíry, geotermální prameny a doutnající země vás ohromí. Není vůbec divu, že se Island stává populární destinací pro celou škálu cestovatelů.

Průvodce pro Island
Průvodce pro letiště Keflavík