Červen na řeckých ostrovech Mykonos a Tinos. Letenky od 1 700 Kč

Jak akci využít?

Na přeprázdninovou dovolenou na řeckém ostrově Mykonos lákají aerolinie Volotea, které nabízejí zpáteční letenky z Mnichova během měsíce června od 67 €, tedy asi 1 700 Kč. Nutno dodat, že se jedná o nejlevnější možnost přímých letů na tento ostrov, který je vyhledávaný pro své živé noci a „gay–friendly“ komunitu.

Pokud jste spíše klidnější povahy, nezoufejte. Projděte si krásné centrum Chora, pokochejte se západem slunce u větrných mlýnů a hned druhý den odplujte na sousední ostrov Tinos, který je doslova protipólem Mykonosu, alespoň co se rozjařených nocí týče.

Letenky zakoupíte na termíny od pondělí do pátku po 67 €, víkendové termíny jsou lehce dražší, a to za 88–93 €. Členové Megavolotea pak cestují o pár eur levněji.

Na Tinos plují trajekty několikrát denně, rezervujte si ale lístek předem na Fastferries.com.gr za 13,60 €. Hotely na Tinosu vycházejí taktéž o poznání levněji, mrkněte ale na autentické ubytování v řeckém stylu na Airbnb. Půjčte si skútr nebo čtyřkolku a objeďte celý ostrov.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Mnichov
Německo
Mykonos
Řecko
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na volotea.com

  Ukázka letenek z 05. 03. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 5 000 Kč . Ušetříš přibližně 66 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Na pondělky a pátky během června.

S kým poletím?

Volotea

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.

Co podniknu v destinaci?

Řecko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dík! Koupen jednosměrný let. Nějaké tipy kudy a kam se vydat řeckem? :)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 51%
To musíš vidět!
ušetříš až 24%
To musíš vidět!
ušetříš až 61%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 48%
Tam jsi vždycky chtěl!
4178 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Mnichov

Do Mnichova

Pro cesty na letiště nejvíce využijete městskou železnici S-Bahn, která je nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem dopravy do města. Do města jezdí dvě linky: S1 (západním směrem) a S8 (východní směrem), obě se setkají v centru a u hlavního nádraží. Interval každé z linek činí 20 minut, přičemž cesta do centra zabere 40 minut a za jízdenku zaplatíte 11,60 € (celodenní lístek na všechny typy dopravy vyjde na 13 €). Jízdenky koupíte v automatu u vstupu do stanice, lze zaplatit i kartou. Linka S8 jezdí 24 hodin. 

Cestu kamkoliv po Mnichově si naplánujte dle vyhledávače dopravního podniku.

Alternativní a o něco levnější spojení zajišťuje „Lufthansa Airport Bus“ přes severní okraj města do centra. Jízdenka stojí 10,50 €, zvýhodněná zpáteční pak 17 €. Autobusy zastavují pouze u hlavního nádraží a na severním okraji města ve stanici Schwabing.

Do Freisingu

Pokud plánujete cestu na mnichovské letiště vlakem z Prahy, vystoupíte ve stanici Freising, odkud jezdí přímý autobus číslo 635. Linka jede jednou za 20 minut od 4:00 do 0:30 a na letiště dorazí po 24 minutách jízdy. Jízdenku zakoupíte u řidiče za 2,90 €.

Nově můžete při cestě do Freisingu využít i vlak. Za 2,90 € dojedete na freisingské nádraží během 10 minut, vlaky zatím jezdí jen jednou za hodinu.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít boční panel
Řecko Přílet na letiště Mykonos

Přímo u letištní haly najdete zastávku pro autobusy, které jezdí pouze v letní sezoně. Autobusem se dostanete jak na hlavní autobusovou stanici Fabrika u centra města Mykonos, tak i ke starému a novému přístavu na severu města. Jízdní řády linek naleznete na mykonosbus.com a jízdenku zakoupíte u řidiče za 1,80 €.

Taxi vás do centra zaveze za 10 minut a cena činí 15 € za auto.

Poslední a hojně využívanou možností je transfer od vašeho ubytování. Mnohé hotely na Mykonosu nabízejí dopravu z letiště i do přístavu zdarma – o dostupnosti služby se informujte předem a domluvte si odvoz.

Pokud plánujete cestu na okolní ostrovy, podívejte se na ceny lodních spojů např. na www.letsferry.gr/en a lístek pak zakupte přímo u společnosti. Nejčastější plavba Mykonos – Tinos stojí 8 €.

Průvodce pro Řecko
Průvodce pro letiště Mykonos