Červen na řeckých ostrovech Mykonos a Tinos. Letenky od 1 700 Kč

Jak akci využít?

Na přeprázdninovou dovolenou na řeckém ostrově Mykonos lákají aerolinie Volotea, které nabízejí zpáteční letenky z Mnichova během měsíce června od 67 €, tedy asi 1 700 Kč. Nutno dodat, že se jedná o nejlevnější možnost přímých letů na tento ostrov, který je vyhledávaný pro své živé noci a „gay–friendly“ komunitu.

Pokud jste spíše klidnější povahy, nezoufejte. Projděte si krásné centrum Chora, pokochejte se západem slunce u větrných mlýnů a hned druhý den odplujte na sousední ostrov Tinos, který je doslova protipólem Mykonosu, alespoň co se rozjařených nocí týče.

Letenky zakoupíte na termíny od pondělí do pátku po 67 €, víkendové termíny jsou lehce dražší, a to za 88–93 €. Členové Megavolotea pak cestují o pár eur levněji.

Na Tinos plují trajekty několikrát denně, rezervujte si ale lístek předem na Fastferries.com.gr za 13,60 €. Hotely na Tinosu vycházejí taktéž o poznání levněji, mrkněte ale na autentické ubytování v řeckém stylu na Airbnb. Půjčte si skútr nebo čtyřkolku a objeďte celý ostrov.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Mnichov
Německo
Mykonos
Řecko

od 67 € 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na volotea.com

  Ukázka letenek z 05. 03. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 5 000 Kč. Ušetříš přibližně 66 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Na pondělky a pátky během června.

S kým poletím?

Volotea

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.

Co podniknu v destinaci?

Řecko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dík! Koupen jednosměrný let. Nějaké tipy kudy a kam se vydat řeckem? :)

Odpovědět
před 12 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 33%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 68%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Mnichov

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít boční panel
Řecko Přílet na letiště Mykonos

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko
Průvodce pro letiště Mykonos