Červnové lety z Vídně za teplem i mořem na Kypr. Letenky od 1 495 Kč

Jak akci využít?

Čekáte po zimě na dovolenou u moře jako na slitování? A přemýšlíte, kam vyrazit po Evropě už v červnu tak, abyste se nemuseli otužovat ve studené vodě? Pak vězte, že Kypr budou tou pravou volbou. Středozemní moře v kyperských vodách je krásně teplé už na konci jara (voda bude mít mezi 23 a 26 stupni), přitom teplota vzduchu se ještě drží na běžných letních hodnotách okolo 28 stupňů.

Kypr bude skvělou volbou jak pro plážové povaleče, tak pro ty z vás, kteří chtějí i trochu poznávat. Ostrov je plný antických památek, ale i hor, kam můžete vyrazit na kratší i dlouhé treky. Ubytování pak řešte formou apartmánů, které v červnu nemusí vyjít na více než 1.200 Kč na noc za dvě osoby.

Nejlevnější letenky na Kypr nabídne nová aerolinka Laudamotion z Vídně, a to konkrétně na letiště Paphos na západní straně ostrova. Zpáteční letenky za 58 € / 1.495 Kč jsou dostupné na několik termínů v první polovině června, ideální budou týdenní termíny od neděle do neděle. Zatímco nedělní odlet v 6:10 můžete relativně bez problémů stihnout autobusy jak z Brna, tak Bratislavy, na úterní odlet ve 4:00 se už dostanete jen autem nebo posledními večerními spoji s krátkým nocováním na letišti...

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Vídeň
Rakousko
Pafos
Kypr

od 1 540 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 3 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 02. 05. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 000 Kč . Ušetříš přibližně 50 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejlevněji v první polovině června.

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Vídně na letiště Pafos.

S kým poletím?

Laudamotion

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, větší z nich bude u gatu zdarma posláno do podpalubí.

Co podniknu v destinaci?

Kypr

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, poradí mi někdo jak je to s bezpečnostní situací na Kypru a létáním nad ním ? Četl jsem poněkud oboustranné zprávy a nechtěl bych se zbytečně vystavovat nějakému riziku viz. blízkost Sýrie atd. Má někdo osobní dobrou / špatnou zkušenost nebo přehled o situaci ? Moc mi to pomůže, dík :)

Odpovědět
před 11 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 33%
To musíš vidět!
ušetříš až 35%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 27%
Tam jsi ještě nebyl!
Z Prahy za krásami africké Namibie
10 990 Kč
2019-03-17T18:46:34+01:00 1 komentář
ušetříš až 28%
Tam chceš!
4171 starších akcí
Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Nejrychlejší doprava do centra města (za 16 minut) je vlakem „City Airport Train“ (CAT) . Ve městě zastavuje na stanici Wien-Mitte, která je v pěší docházkové vzdálenosti od historického centra Vídně. Vlaky jezdí od 5:30 do 23:30 a jízdenka stojí 12 € (zpáteční 19 €).

Levnější způsob cesty do centra je městská železnice S-Bahn, konkrétně linka S7. Ta jezdí rovněž do centra (stanice Wien Mitte), pokračuje dál na Floridsdorf, na druhou stranu ke slovenským hranicím do obce Wolfsthal. Vybrané spoje přímo jezdí i na hlavní nádraží. Interval činí 10–30 minut, cesta do centra trvá 25 minut a jízdenka stojí 4,20 €, resp. 4,60 € skupinová pro dva. Pokud máte jízdenku za 5,80 € pro kalendářní den, resp. za 8 € na 24 hodin, je nutné si při cestě na letiště dokoupit lístek pro zónu mimo Vídeň za 1,80 €. První spoj z centra jede ve 4:19, poslední spoj z letiště pak 0:15.

Dopravu s vybranými místy v centru zajišťují i expresní letištní autobusy "Vienna Airport Bus", s jednotnou cenou 8 €, resp. 5 € u spojení Flixbusu k autobusovému nádraží Erdberg, viz mapa níže. Detailní jízdní řády a spoje na webu flughafenbus.wien.

Na letiště je i stanice dálkových vlaků, jimiž se přímo dostanete například na vídeňské hlavní nádraží (4,20 €), do Lince, Salcburku nebo Mnichova.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1vwqHd83-TDxhR2K-wPddv46vtzg]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Kypr Přílet na letiště Pafos

Z letiště na autobusové nádraží Kato Paphos jezdí linka číslo 612. Cesta trvá 30 minut při intervalu 60–90 minut. Autobusy jezdí od 7:00 do 1:30 a jízdenka stojí 1,50 €, platí se u řidiče.

Taxi do centra Paphosu bude stát 25 €.

Průvodce pro Kypr
Průvodce pro letiště Pafos