Krakow

Letecky na víkend do polského Krakova. Letenky od 678 Kč

9 komentářů
2018-03-14T10:21:00+01:00

O akci

Na jarní víkendy do polského Krakova během dubna lákají low–cost aerolinie Ryanair, neboť na tři termíny od pátku do pondělí nabízejí zpáteční letenky vždy za 678 Kč (nezapomeňte vypnout automatický přepočet na eura). Míst je aktuálně dostatečné množství.

V Krakově si užijte romantický víkend ve spletích uliček historického centra, jehož středobodem je hlavní náměstí Rynek Główny s tržnicí Sukiennica. V okolí najdete desítky kvalitních restaurací, vývařoven i piroháren, které ostudu polské gastronomii rozhodně neudělají. Za hranice města se pak vydejte do Solných dolů ve Wieliczce nebo do nechvalně proslulé Osvětimi. Hotel seženete do 1 000 Kč za noc.

Pokud by na vás byly 3 noci příliš, dopravte se do Krakova autobusem v sobotu či neděli za 290 Kč a využijte pouze zpáteční pondělní let za 339 Kč. Počítejte jen s 6 hodinami v autobuse místo jedné v letadle.

  • Ušetříš až 44 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období Na víkendy od čtvrtka do pátku během dubna.
  • Poletíš s aeroliniemi Přečtěte si tipy k nákupu letenek Ryanair.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.
PRG/Praha
KRK/Krakov
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Krakow.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-03-14T11:01:56+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Martin
před 6 lety

Let do Krakova nedoporučuji, už jsem to absolvoval jednou s RyanAir, nemá to vůbec cenu. Radši bych jel znovu vlakem do Bohumína s LeoExpress s přestupem na autobus, cesta by podle mě byla rozhodně pohodlnější a časově by to vyšlo skoro stejně.

Ono sice let trvá hodinu, jenomže dostavit se na letiště 2 hodiny před odletem, dostat se na letiště (+30 minut oproti hlavnímu nádraží), dostat se z letiště do centra Krakova (hodina), a let hodina, a člověk je najednou na 4:30 hodinách místo 6 hodin, ve znatelně nišším pohodlí než ve vlaku, omezením na zavazadla a hloupé bezpečnostní kontrole na letišti.

Takže bych vážně neřekl, že let do Krakova je výhodný, za ty ušetřené necelé dvě hodiny podle mě potulování se po letištním terminálu kde je bageta dražší než na václaváku a procházení bezpečnostní kontrolou s konečným mačkáním se na malých sedadlech ten ušetřený čas podle mě nestojí.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Pro evropské lety se stačí s online odbavení dostavit na letiště klidně hodinu před. To je akorát na pohodlně dojití skrz kontrolu k odletové bráně. Vlak z letiště v Krakově jede do centra 17 minut.

Zase tak dramaticky bych to neviděl :)

Avatar uživatele eremi
eremi
před 6 lety

Jasně minimálně o třetinu časově delší cesta s částí v autobuse a přestupem je jednoznačně pohodlnější než přímý hodinový let letadlem (a to economy v LE je fakt velká pohoda ve vlacích).... :))) A snad pokud nevydržíš hodinu bez bagety, tak si ji koupíš předtím v obchodě a nemusíš si ji kupovat na letišti, kde je všechno a všude dražší.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 6 lety

Navíc je na letišti Billa s normální cenovou hladinou jako ve městě. A jak píše eremi, u vnitro-EU letů s odbavením přes internet bohatě stačí vstupovat do odletové haly letiště hodinu před odletem.

Avatar uživatele
Hynek
před 6 lety

Za tu cenu ani jeden termín není...

Kryštof Hájek
před 6 lety

Jak to? Třeba hned ten, na který vede odkaz, tj. 20. - 23.4., dále třeba 13. - 16.4. nebo 6. - 9.4...

Avatar uživatele kubinho
kubinho
před 6 lety

ty terminy budou spis patek - pondeli nez ctvrtek - nedele :)

Avatar uživatele
Denisa
před 6 lety

Jojo, taky mi to hází jen pondělní odlety.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Aj, moje chyba... Sakra :D díky za pozornost!

Další akce