Myrtos

Letní lety z Berlína na řecký ostrov Kefalonia. Letenky od 1 290 Kč

4 komentáře
2019-03-14T10:42:41+01:00

O akci

Letenky ideální pro nezávislé cestovatele, kteří si nejraději plánují svoji dovolenou sami, nabízí Ryanair z Berlína na jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů. Řeč je o zalesněné Kefalonii s velmi členitým a fotogenickým pobřeží, do kterého jsou vklíněny menší písčité pláže. Koupání v moři tu tak dostává jiný rozměr v podobě krásného kopcovitého okolí. 

Letní ceny letenek do přímořských destinací obvykle vysoko atakují hranici 3.000 Kč, proto neváhejte s nákupem zpáteční cesty z berlínského letiště Tegel za 50 € / 1.290 Kč, a to na tři letní termíny: jeden červnový a dva červencové: 

  • 5. - 12.6.
  • 6. - 10.7.
  • 6. - 13.7.

Mnoho dalších napříč celým červencem pak za 56 € / 1.440 Kč. Naopak dubnové lety pořídíte dokonce jen za 20 € / 520 Kč. V dubnu si ale koupání v moři zcela jistě neužijete a jsou vhodné jen pro poznávaní ostrova.

Ubytování během června na týden i se snídaní seženete od 7.200 Kč za dvoulůžkový pokoj, v během července pak stále ještě cca od 7.500 Kč. Doporučujeme ubytování rezervovat co nejrychleji, především na prázdninové termíny za pár týdnů nebude dostupné vůbec nic... 

Být týden na Kefalonii a nepůjčit si auto by - i vzhledem k faktu, že hotely jsou často vysoko v kopcích - byl nerozum. Týdenní sazby během v července se pohybují kolem 6.600 Kč. Všechny nabídky najdete například na webu rentalcars.com.

Vyrazíte-li na cestu ve dvou, celá cesta i po započtení nákladů na cestu do/z Berlína vyjde cca na 9.000 Kč za osobu během prázdnin. Nejlevnější nabídky cestovních kanceláří přitom v případě Kefalonie startují na 12.000 Kč bez snídaně a především bez půjčeného auta.

  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 2 500 Kč
  • Hledej v období Červen a červenec
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Berlína na letiště Kefalonia
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
TXL/Berlín
EFL/Kefalonia
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)
1 290 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště Kefalonia.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-03-14T11:11:46+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Marcela
před 4 lety

Dobrý den,letim na Kefalonii a při on-line odbaveni jsem zjistila,že letiště Kefalonia neakceptuje letenky v mobilu,kdyz se nechci prednostně odbavit kde se da vytisknout zpateční letenka(jestli neni možnost tam na letišti).Predem dekuji za odpoved

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, nejjednodušší bude požádat o vytištění palubní vstupenky ve vašem ubytování, většinou s tím nemají problém. Každopádně na letišti možnost vytištění zdarma nebude - Ryanair by si naúčtoval 55 € navíc.

Avatar uživatele
Klára
před 5 lety

Dobrý den,

koupila jsem letenky. Své první letenky v životě :-D Zaplatila jsem a hodilo mě to na stránku rezervace byla úspěšná a dále je tam Přihlášení v tuto chvíli není k dispozici. Předčasná registrace bude k dispozici od 4. května 2019 . Standardní check-in bude k dispozici od 1. 7. 2019. To znamená, že letenky dostanu až 1.7? Teď mám tedy do 1.7 čekat? Děkuji za odpověď :)

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, pokud rezervace byla úspěšná, letenky už máte. 1.7. můžete (musíte) provést online check-in, při kterém dostanete palubní vstupenky. Všechny informace jsou výše pod odkazem k aerolince Ryanair (https://www.cestujlevne.com/lete...st/ryanair)

Další akce