Londýnské prodloužené víkendy z Ostravy. Letenky od 518 Kč

Zpáteční
Před měs

Jak akci využít?

Využijte předvánočního dárečku od Ryanairu v podobě zlevněných lednových letenek přímo z ostravského letiště Mošnov do metropole nad Temží. Míst je překvapivě dostatek, termínů však pomálu, proto moc dlouho s rezervací neváhejte. Bonusem je však možnost výběru na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle nebo od soboty do úterý (např. 11-14, 13-16, 20-23), případně termíny přes týden i delší výlety. A počasí v lednu? Nebáli bychom se, Londýn je zrovna typ destinace, kdy ošklivé počasí můžete schytat kdykoliv během roku, stejně tak počasí pěkné.

Počítejte s tím, že Londýn patří mezi nejdražší města, což se promítne především v cenách ubytování. Za dvoulůžkový pokoj tak zaplatíte kolem 1.500 Kč na noc v širším okolí centra.

Naopak pohyb po městě je výrazně usnadněn možností platit jízdné na MHD bankovní kartou bez nutnosti řešit jakékoliv jízdenky. Budete-li se například pohybovat jen po prvních dvou zónách ve městě, kde se nachází většina zajímavostí, nezaplatíte za den nikdy víc než 6,80 GBP, viz detailní rozpis maximálních denních cen.

Letenky

Běžná cena: 1 000 Kč
  • Ostrava - Londýn
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 518 Kč 

Vyhledej letenky od 518 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 13. 12. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 000 Kč. Ušetříš přibližně 48 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Leden 2018

Dopravce

Objevte také našeho praktického průvodce pro aerolinie Ryanair.

Zavazadla

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.

Průvodce

Průvodce po Spojené Království najdete na našem webu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Pro všechny cestovatelé, Ryanair nabízí zvýhodněné půjčovné automobilu. Vykašlete se na to. Auto opravdu rezervujete výhodně ale autopůjčovna vám tam naúčtuje šílené pojistné. Navíc pokud směřujete do Londýna, tak auto těžko zaparkujete pod 10liber na noc... Zdarma se neparkuje nikde. Dále Ryanair na nikoho nečeká ani o minutu. A neberte si do londýna pepřový sprej ani nůž s čepelí větší jak 5 cm.... zatknou vás a uletí vám letadlo a pak stojí letenka 4000 v jeden směr :D . Každopádně Londýn za návštěvu stojí.

Avatar uživatele Petr76

To je roztomilé... aneb proletarizace cestování v praxi.

Avatar uživatele

Dobrý den, plánuju cestu do Londýna, ale v březnu. bude se tato akce opakovat? děkuji

Na toto vám nikdo neodpoví. Doufáme v to.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi ještě nebyl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Jedem!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Leoše Janáčka Ostrava

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Leoše Janáčka Ostrava

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království Přílet na letiště Londýn Stansted

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Londýn Stansted