Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně. Letenky od 805 Kč

Open-jaw
Před 25 dny

Jak akci využít?

Dvojitý eurovíkend v podání francouzského Lyonu a švýcarské Ženevy na jeden zátah můžete podniknout s aerolinkami easyJet, které nabízejí zvýhodněné ceny při odletu z Vídně v pátek tam a v neděli zpět. V každém městě přespíme jednu noc a mezi nimi se přesuneme autobusem.

Pro nejnižší cenu letenek rezervujte jako jednosměrný let z Ženevy do Vídně, vyberte jej a v pravém menu klikněte na možnost +Přidat další lety. Následně přidejte let z Vídně do Lyonu. Docílíte tak částky 73 franků za dvě osoby (cca 1.600 Kč), což je asi o 200 Kč výhodnější oproti klasickým 70 eurům.

Cena je také platná pro 2 osoby. Bude–li vás více, zaplatíte u easyJetu méně, jelikož se mezi cestující rozpočítává poplatek 440 Kč.

Dostupné jsou víkendy:

  • 12.–14.1.
  • 19.–21.1.
  • 26.–28.1.
  • a samozřejmě o pár stovek dráž i všechny následující víkendy

Autobus rezervujte skrz Flixbus.cz, a to od 229 Kč. Dávejte pozor na časy jízdy – některé spoje jedou 4 hodiny, zatímco nejkratší zabere 2,5 hodiny.

Tip navíc: Pro rychlocestovatele se vybízí přejezd rozdělit a udělat si dopolední zastávku v městečku Grenoble či Chambéry.

Ubytování bude nejdražší položkou rozpočtu. Zatímco hotel v Lyonu pořídíte na noc pro dvě osoby v rozmezí 1.000–1.350 Kč, hotel v Ženevě bude stát už 1.900–2.500 Kč. Šetřit samozřejmě můžete pronájmem bytu skrz Airbnb nebo přespáním v hostelu.

Letenky

Běžná cena: 2 000 Kč
+2
  • Vídeň - Lyon
  • Ženeva - Vídeň
Letenka 1
VIE - LYS
Letenka 2
GVA - VIE
  • Open-jaw letenka
  • Na Leden
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 805 Kč 

Vyhledej letenky od 805 Kč

easyjet.com

Ukázka letenek z 23. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 2 000 Kč. Ušetříš přibližně 60 %.

Platnost

Ceny jsou platné pouze do vyprodání posledních míst.

Termíny

Nejlevnější letenky najdete o víkendech během ledna.

Dopravce

Přečtěte si praktické tipy pro aerolinie EasyJet.

Zavazadla

V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam to bude krásný!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To musíš vidět!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít
Ikona pinu
Francie Přílet na letiště Lyon Saint Exupery

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie
Průvodce pro letiště Lyon Saint Exupery

Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko Přílet na letiště Ženeva

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko
Průvodce pro letiště Ženeva