Na pizzu do Neapole či za horkými prameny na Ischii. Letenky od 718 Kč

Zpáteční
Před 13 dny

Jak akci využít?

Využijte zlevněných letenek z Prahy do Neapole k parádnímu výletu do jednoho z nejrozmanitějších italských regionů – Kampánie. Zimní období tradičně dovolené v Itálii přeje, letenky, ubytování i další turistické služby jsou levnější, houfů lidí znatelně méně a přitom na na poznávačku je zimní období ideální. Nebudete trpět děsným letním horkem, zahřejete se a přitom nebudete muset po návratu domů řešit tak obrovský teplotní skok. Zpáteční letenky na tři prodloužené víkendy v lednu a únoru vyjdou na 718 Kč se členstvím ve WDC (jinak 1.258 Kč).

Kromě samotné Neapole, kde vznikla snad nejvěhlasnější pochoutka na světě pizza, se vydejte do Pompejí, na Vesuv nebo do krásného Postina na Amalfském pobřeží. Na koupání to určitě nebude, ale celá oblast je spíš o kochání :)

TIP: Pokud jsme v předchozí větě tvrdili, že na koupání to nebude, není to tak úplně pravda. Vyrazte trajektem na Ischii (hodinka plavby), kde narazíte na spoustu termálních pramenů. Většina z nich je součástí resortů, takže se za vstup platí (od 8 do 20 € za hodinu až dvě), na ostrově jsou však i dva prameny, které vyvěrají přímo do moře a místa jsou veřejně a zdarma přístupná. Jedná se o zátoku Sorgeto u městečka Forio a pláž Cataromana poblíž hradu.

  • Trajekty Neapol – Ischia, zpáteční jízdenka (stačí koupit na místě) je za 24,20 € (resp. 18,20 € z Pozzuoli, kam se dostanete příměstským vlakem) u společnosti Caremar
  • Ubytování na Ischii vyjde v zimě zhruba na 1.200 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji i se snídaní. Ubytování v Neapoli pak seženete klidně pod tisícovku za pokoj.

Letenky

Běžná cena: 1 200 Kč
  • Praha - Neapol
Kam Neapol Neapol
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden - únor
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 718 Kč 

Vyhledej letenky od 718 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 05. 12. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 200 Kč. Ušetříš přibližně 40 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Odlety: 13,16,20. leden, 3. únor; Návraty: 16,23. leden, 6. únor

Dopravce

Info ke členství ve WDC i dalším věcem v našem průvodci – Wizz Air.

Zavazadla

V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

také koupeno :-ú díky za tip 20. 1 odlet

Avatar uživatele

No tak to se uvidíme ;-) jinak bydlíme v Naples Experience Hostel kterej jsem koukal, že se dá dojít z letiště pěšky. Ono ta Neapol se dá zvládnout pěšky v podstatě celá :-D Jinak na 20.1. máme s kámošem 1. cíl a to je skusit najít na večer nějakou párty, tak pokud by měl někdo tip, nevím jak jsou na tom italové přez zimu :-)

Takže to bude párty už v letadle koukám... Letíme taky 20.1.

@Martin - od "neapolských domorodců" prý na Piazza Bellini (ale moc tomu nevěřím :-D) a ještě Galleria 19

Avatar uživatele

Paráda ;-) koukal jsem na tu Galleria 19 a (http://www.galleria19.it/) a vypadá to fakt hezky. Takže plán na sobotní večer je jasnej, jen se nesmim ztratit někde na letišti nebo pokazit to on-line odbavení, to budu dělat poprve, tak jsem zvědavej, tak pokud uvidíte 20.1. někoho v Praze brečet na letišti, tak to s největší pravděpodobností budu já :-D :-D Má někdo tip na co si dát pozor při tom online odbavení? Díky

:-D :-D Tak 5o nás tam bude třeba brečet vic... on-line odbavení zvládneš snadno, řekla bych že je to az trochu pro blbce :-D

Paráda, tak to mě uklidnilo, to bych měl zvládnout :-) Počítám, že mě to nějak samo navede. I tady platí být na letišti o hoďku dřív? Po X letech někam vyrážím a ještě semnou letí kámoš kterej zatím neletěl :-) No snad to nebude složitější než když jsem před lety jel se student Agency úplně jinym spojem, než na kterej jsem měl koupenej lístek :-)

:-D :-D Tak 5o nás tam bude třeba brečet vic... on-line odbavení zvládneš snadno, řekla bych že je to az trochu pro blbce :-D

Avatar uživatele

Některé hotely, např. ve Foriu mají pro své hosty termální bazény zdarma, jsou někde kryté, někde otevřené na zahradě. velké veřejné lázně s 22 bazény jsou ve Foriu na pobřeží u moře a další termální lázně jsou v lokalitě Sant Angelo, malé romantické zátoce poblíž Foria je ve skalním masivu areal termálních lázní .

Avatar uživatele

Ahoj, tak 20.1.2017 letím :-) Když nemáte WDC - "WIZZ klub", tak na této akci pokud by jste letěli ve dvou, tak se už vyplatí pořídit. Letím s kamarádem a klubový poplatek ca 800,- se nám na této akci vrátí, takže to máme celkem o ca 200,- levnější než bez WIZZ klubu a při další případný cestě už jen šetřím ;-)

Martin

Avatar uživatele

Tak to jsme rádi za tuto informaci...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam jsi ještě nebyl!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Jedem!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Neapol

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Neapol