Neapol - Pompeje

Na pizzu do Neapole či za horkými prameny na Ischii. Letenky od 718 Kč

10 komentářů
2017-12-05T15:04:48+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Využijte zlevněných letenek z Prahy do Neapole k parádnímu výletu do jednoho z nejrozmanitějších italských regionů – Kampánie. Zimní období tradičně dovolené v Itálii přeje, letenky, ubytování i další turistické služby jsou levnější, houfů lidí znatelně méně a přitom na na poznávačku je zimní období ideální. Nebudete trpět děsným letním horkem, zahřejete se a přitom nebudete muset po návratu domů řešit tak obrovský teplotní skok. Zpáteční letenky na tři prodloužené víkendy v lednu a únoru vyjdou na 718 Kč se členstvím ve WDC (jinak 1.258 Kč).

Kromě samotné Neapole, kde vznikla snad nejvěhlasnější pochoutka na světě pizza, se vydejte do Pompejí, na Vesuv nebo do krásného Postina na Amalfském pobřeží. Na koupání to určitě nebude, ale celá oblast je spíš o kochání :)

TIP: Pokud jsme v předchozí větě tvrdili, že na koupání to nebude, není to tak úplně pravda. Vyrazte trajektem na Ischii (hodinka plavby), kde narazíte na spoustu termálních pramenů. Většina z nich je součástí resortů, takže se za vstup platí (od 8 do 20 € za hodinu až dvě), na ostrově jsou však i dva prameny, které vyvěrají přímo do moře a místa jsou veřejně a zdarma přístupná. Jedná se o zátoku Sorgeto u městečka Forio a pláž Cataromana poblíž hradu.

  • Trajekty Neapol – Ischia, zpáteční jízdenka (stačí koupit na místě) je za 24,20 € (resp. 18,20 € z Pozzuoli, kam se dostanete příměstským vlakem) u společnosti Caremar
  • Ubytování na Ischii vyjde v zimě zhruba na 1.200 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji i se snídaní. Ubytování v Neapoli pak seženete klidně pod tisícovku za pokoj.
PRG/Praha
NAP/Neapol
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 40 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období Odlety: 13,16,20. leden, 3. únor; Návraty: 16,23. leden, 6. únor
  • Poletíš s aeroliniemi Info ke členství ve WDC i dalším věcem v našem průvodci – Wizz Air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Neapol.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-12-05T15:07:50+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce