Moře v Ejlatu

Na prodloužené víkendy z Bratislavy do jižního Izraele. Letenky od 599 Kč

13 komentářů
2018-12-05T16:48:00+01:00

O akci

K výlet do stále neokoukané destinace vybízí letecká společnost Ryanair s odletem z Bratislavy. Vyměňte prodloužený víkend v naší studené kotlině za příjemnější čas strávený v okolí jihoizraelského letoviska Ejlat, kam vás zavedou levné zpáteční letenky za 23 € / 600 Kč. Kromě odpočinku u Rudého moře si třeba půjčte auto a vydejte se objevovat krásy Negevské pouště nebo Mrtvého moře. Ubytování v Ejlatu pak vyjde zhruba na 1.200 až 1.500 Kč (kolem 55 €) pro dvě osoby na jednu noc. Výrazně kvalitnější hotely za obdobné ceny najdete v pár kilometrů vzdálené egyptské Tabě, vybírejte ty, které jsou vzdáleny méně než 1 km od hranice, vyhnete se tak poplatkům za egyptské vízum i výstupní taxe z Izraele.

Kromě prodloužených víkendů můžete vyrazit i na delší týdenní pobyty, které jsou během druhé poloviny ledna dokonce jen za 20 €.

Na letiště Ovda létá Ryanair i z Prahy, aktuální ceny přesahují 1.200 Kč, není však vyloučené, že se v průběhu zimy objeví akční ceny i na této trase.

  • Ušetříš až 60 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Leden a únor
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislavy na letiště Ejlat Ovda.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
BTS/Bratislava
VDA/Ejlat
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Ejlat Ovda.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-12-05T17:31:34+01:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2
před 5 lety

Takto z BTS jsme na víkend do Izraele letěli, půjčili jsme auto a zůstali jsme jen na jihu. Docela dobrý tip je Timna park, šnorchlování je nejlepší u hranic s Egyptem, na prodloužený víkend na ohřátí je to za tyhle peníze parádní.

naše dojmy a fota zde:

http://www.mojecesty.com/clanky/...okoli.html

Avatar uživatele
Jarda
před 5 lety

Prosím o radu, rád bych jel do Egypta, Káhira a potom vlakem do Assuanu. Je lepší cestovat busem přes Eilat, nebo koupit zpátečku do Káhiry? Nebo prosím o radu, jak se do Káhiry nejlevněji dostat, v termínu únor, březen, zatím nemohu najít letenku do Káhiry pod 7000Kč. Počítám s tím, že si vízum budu muset vyřídit předem. Díky moc.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

Cenám do Eilatu se asi letenky do Káhiry jen stěží vyrovnají. Nakolik jste ochoten obětovat komfort letu přímo do Káhiry záleží na vás.

Avatar uživatele
Kuba
před 5 lety

A kdyz budu chtit z egyptskeho hotelu do Izrale na vylet, tak budu muset neco zaplatit?

Avatar uživatele
VikiGach
před 5 lety

Takže když když prekrocim hranice z Izraele a budu bydlet v Egyptě v hotelu ve vzdálenosti do 1 km tak neplatil vízum? Věřím, ale jak to ti celníci poznají že nepojedu dál. Můžete to nějak dovysvetlit. Předem děkuji. Viki

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 5 lety

Třeba tím, že ukážete rezervaci hotelu

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

Hlavně ji mějte vytištěnou, jinak se vámi nebudou Izraelci vůbec vybavovat a budou chtít exit fee zaplatit tak i tak. Případně můžete zaplatit a při opětovném vstupu do Izraele si nechat peníze vrátit oproti faktuře z hotelu.

Avatar uživatele eutomas
eutomas
před 5 lety

Najnovšie neakceptujú vytlačené potvrdenie rezervácie z booking.com ( z hotela alebo akejkoľvek inej rezervačnej spoločnosti áno) Exit poplatok vrátia na spiatočnej ceste po preukázaní potvrdenia z hotela. Za Egyptské víza nikto nič nechcel, je možné, že po 1 km je ďalšia kontrola, pri prechode ukazujete pas aspoň 10x

Avatar uživatele Lukas _19
Lukas _19
před 5 lety

Pri pobyte v Egypte 1km od egyptosko-izraelskej hranice netreba ani egyptske viza a ani sa neplati vystupna taxa? Preco zrovna 1km a ako sa to kontroluje? Vdaka

Kryštof Hájek
před 5 lety

Mělo by skutečně stačit potvrzení o rezervaci na izraelské straně. Egyptský checkpoint je právě 1 km od hranice, takže jím ani neprocházíte.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 5 lety

Musí to být ale na papíře, potvrzení v mobilu neberou. Prostě klasický tisk!

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 5 lety

jižního Izraele, podle ÚJČ je to mužský rod :) http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=I...az=izrael, jinak super akce

Kryštof Hájek
před 5 lety

Díky ;) Tohle si prostě nikdy nezapamatuju a automaticky jsem vždy přesvědčen o ženském rodu :D

Další akce