Na víkendové nákupy do Londýna s odbaveným kufrem. Letenky od 1 720 Kč

Zpáteční
Před 3 měs

Jak akci využít?

Povyražte si z kopýtka a vydejte se na povánoční nákupy do Londýna. Letecká společnost SmartWings nabízí zlevněné letenky z Prahy do Londýna za 1.720 Kč, a to včetně 15kg odbaveného zavazadla, které je zdarma. Velkým benefitem je fakt, že akční ceny se týkají především víkendových dní v průběhu ledna až března, z Prahy můžete odletět ve čtvrtek nebo v pátek, zpět se vrátit v neděli nebo pondělí.

Kromě shopaholiků letenky s odbaveným zavazadlem můžou posloužit i jako dobré návazné spojení pro některou z minulých akcí z Londýna dál do světa.

Cestovatelé, kteří odbavené zavazadlo nepotřebují, nechť využijí zbytky "ryanairovek" za pětikilo, o kterých jsme informovali před pár dny. Hodí se zdůraznit, že i při nejlevnější low-cost letence z ČR do Londýna, která se může dostat na hranici 500 Kč, cena s odbaveným zavazadlem nakonec vyroste na cca 1.850 Kč. Nabídka SmartWings je tak v tomto ohledu nejvýhodnější.

A nezapomeňte, dopravu z letiště Gatwick do centra města plánujte s větším předstihem, jedině tak získáte nejlepší cenu jízdenek. To samé v zásadě platí i pro ubytování, byť v období ledna až března bude kapacit o mnoho více než například v létě.

Letenky

Běžná cena: 2 800 Kč
  • Praha - Londýn
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden - březen
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 1 720 Kč 

Vyhledej letenky od 1 720 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 25. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 2 800 Kč. Ušetříš přibližně 39 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Víkendovky od ledna do března 2018.

Dopravce

Dopravu na letiště zajistí česká aerolinka Travel Service.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království Přílet na letiště Londýn Gatwick

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Londýn Gatwick