Bergamo

O prázdninách z Norimberku do Verony či Bergama. Letenky od 420 Kč

2 komentáře
2017-06-22T13:37:03+02:00

O akci

Akční letenky s jednocifernou cenovkou za jeden směr jsou vždy vítaným zpestřením denní nabídky. Tím spíš, že se týkají výhradně období letních prázdnin. Vydejte se po stopách Romea a Julie do Verony, vezměte s sebou děti a zajeďte i do zábavního parku Gardaland nebo na koupačku k Lago di Garda. 

Druhou destinací, která je v nabídce, je lombardské město Bergamo s krásným centrem Cittá Alta a také s výbornou polohou pro cesty do blízkého Milána. Zpáteční letenky z Norimberku do obou měst startují na 16 €, tedy 420 Kč, můžete samozřejmě mezi sebou kombinovat, tedy doletět do Verony a zpět z Bergama nebo naopak.

Aby byly informace kompletní, přečtěte si, jak se nejlépe dopravíte na letiště v Norimberku a také z letišť ve Veroně a Bergamu. Nesmíme zapomenout ani na ubytování. Počítejte s tím, že v srpnu bude v Itálii dráž kvůli místním prázdninám, a to především u Lago di Garda či jiných jezer. Hotely ve městech obvykle zůstávají na podobné úrovni jako ve zbytku letní sezóny.

  • Ušetříš až 65 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období Nejlevnější cesty v průběhu letních prázdnin.
  • Poletíš s aeroliniemi Do severní Itálie poletíte evropskou low-cost jedničkou Ryanair.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.
NUE/Norimberk
VRN/Verona
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
NUE/Norimberk
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Norimberk, letiště Verona, letiště Milán Bergamo.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-06-22T12:11:00+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
jakal87
před 6 lety

Prosím vkládejte do nadpisů odletovou destinaci. Šetříte tak čas všem pro které je Norimberk značně z ruky. Děkuji všem :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Máme to na návrhu :) o prázdninách aktualizujeme.

Další akce