Nissi Beach

Od pondělí na týden přímým letem z Prahy na Kypr. Letenky od 1 990 Kč

3 komentáře
2018-09-05T12:04:00+02:00

O akci

Nejspíš jednu z posledních možností, jak si užít letní dovolenou u moře se vším všudy, nabízí cestovní kancelář Fischer skrz svůj portál Etravel. Zpáteční last-minute letenka do největšího města Larnaky s odletem z Prahy v pondělí 10.9. a návratem za týden 17.9., je k mání za atraktivní cenu 1.990 Kč na osobu, aktuálně je dostupných posledních 6 míst. Využít můžete i zítřejší odlet z Bratislavy za 1.390 Kč (54 €).

Podnebí Kypru se ještě minimálně do poloviny října může chlubit klasickým letním počasím a příjemně prohřátým mořem. Z letiště v Larnace se navíc pohodlně dostanete autobusy nebo půjčeným autem po celém Kypru, výlet si lze bez problémů udělat i na Severní Kypr jen s občanským průkazem. Při plánování cest využijte našeho průvodce po Kypru s mapkou nejzajímavějších míst.

Ceny ubytování jdou v září rapidně dolů, proto i v turistických letoviscích typu Ayia Napa apartmán s přehledem do 8.000 Kč na týden pro dvě osoby

  • Ušetříš až 64 % oproti obvyklé ceně 5 500 Kč
  • Hledej v období 10. - 17.9.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímý let z Prahy na letiště Larnaka.
  • Poletíš s aeroliniemi Up Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční.
PRG/Praha
LCA/Larnaka
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Larnaka.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-09-05T10:37:49+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
E
před 5 lety

Ahoj, zarazila mě informace, že na navštívení Turecké části ostrova ID nestačí. Je pravda, že na internetu není vůbec jednoduché tuto inforamaci získat. Volala jsem teda na českou ambasádu na Kypru, kde mi řekli, že když přiletíme do Larnaky (do řecké části), tak můžeme do Turecké jen s občankou. Pas je prý potřeba jen v případě, že člověk doletí do města v Turecké části, a to kvůli tomu, že spojení letů je vžd přes Turecko.

Nemáte prosím někdo osobní zkušenost? Za týden tam letím a tento článek mě teď vystrašil, jelikož máme ubytování v Turecké části a pasy nemáme. Díky :)

Kryštof Hájek
před 5 lety

Ahoj, je to tak, jak píšete vy :) Vloudila se stará informace, už mám také potvrzeno, že na Severní Kypr stačí OP.

Avatar uživatele
Ondrej
před 5 lety

Ano potvrzuji osobně - na přechod / přejezd stačí OP.

Na Kypr jezdíme pravidelně v říjnu / listopadu - a ubytování bych si po zkušenostech vybral spíše v řecké části. Např. okolí Paphos nebo Ayia napa. A do turecké na 1-2 denní výlety. Např. severní Nikósie má zajímavou atmosféru v uličkách kolem mešity Selimiye. Je to kontrast proti jižní řecké části města. Je tam jednoduchý pěší přechod hranice (jen s OP) na Ledra street.

Další akce