Musandam

Přímé lety do Ománu z Prahy. Letenky od 9 529 Kč

6 komentářů
2022-11-15T11:30:40+01:00

O akci

Od letošního podzimu se na pražském letišti můžete setkat s letadly ománské aerolinky Salam Air, která provozuje přímé linky do hlavního města Maskatu a letoviska Salála.

Právě do Maskatu aktuálně pořídíte poprvé akční letenky levnější zhruba o 3 500 Kč oproti normálu. Zpáteční lety během zimy jsou k mání za 392 EUR v tarifu s příručním zavazadlem, resp. 407 EUR v tarifu s odbaveným zavazadlem do 20 kg.

Plánujete-li cestu do Ománu na vlastní pěst, pak právě tyto letenky jsou aktuálně nejvýhodnější.

A pokud byste do Ománu raději vyrazili s cestovní kanceláří, od letošního roku pořádají české cestovky do této arabské země zájezdy rovněž přímými lety se Salam Air. Aktuálně nejlevnější zájezdy do Ománu od 17 790 Kč s all-inclusive najdete v našem vyhledávači zájezdů.

Víza do Ománu pořídíte po příletu zdarma.

  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 13 000 Kč
  • Hledej v období Leden a únor
  • Poletíš s aeroliniemi SalamAir
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je příruční zavazadlo do 7 kg, odbavené v tarifu Friendly o 15 EUR dráž
PRG/Praha
MCT/Maskat
Zpáteční letenky
7.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Maskat.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2022-11-15T11:30:40+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Luciaaan
Luciaaan
před 12 dny

Také jsem měla problém s platbou letenek, nakonec mě napadlo změnit používaný prohlížeč a vše proběhlo v pořádku (Chrome).

Ale nepodařilo se mi vytvořit Member Account, netuším jaký speciální znak použít, aby prošel. Jsem si říkala, že by byl fajn pro případ nutnosti změny.

Avatar uživatele
Vlastimil B.
před 19 dny

Měl jsem stejný problém, zkoušel jsem s různými kartami, většinou to skončilo chybovou hláškou. Naposledy se peníze strhly, částka skončila v nezaúčtovaných operacích, letenky nedorazily. Po dvou dnech částka uvolněna. Nakonec jsem vyřešil koupí letenek přes české zastoupení Salamair s cca 200 Kč příplatkem. Letenky jsem obdržel obratem po zaplacení faktury. Mail na paní Svobodovou, jejíž firma TMI to obhospodařuje, je sales.prg@salamair.com Zmíněná paní mi také potvrdila, že chyba je na stránkách SalamAir, vědí o ní, řeší se to, ovšem s arabskou rychlostí;)

Avatar uživatele xberan
xberan
před 20 dny

Již se někomu podařilo zaplatit letenky přes Salamair.com? Mně to vždy skončí hláškou o zamítnutí transakce mou bankou, a to při použití různých karet u různých bank. U banky jsem ověřoval a nic nezamítla, vůbec se ten požadavek k ní nedostal. 

Avatar uživatele floodland
floodland
před 20 dny

Diakritika na kartě?

Avatar uživatele Zoharejda
Zoharejda
před 20 dny

To Tě nepustí dál, označí to chybná pole. Já jsem zaplatila v pohodě a letenky přišly obratem.

Avatar uživatele Jardahar H.
Jardahar H.
před 19 dny

Já to platil také myslím na 2x nebo na 3x, ale u mě to byl překročený limit na kreditce..Takže moje hloupost, nyvýšil jsem a proběhlo pak hned..

Další akce