Jak akci využít?

Aktualizace 4.9.: Za stejnou cenu jsou nyní dostupné i týdenní termíny 11. - 18.9. a 18. - 25.9.

S lákavou nabídkou přichází opět cestovní kancelář Fischer se svým doprodejem individuálních letenek na charterových letech. Využijte přímý let z Prahy na kanárský ostrov Lanzarote s odletem v úterý 4.9. a návratem o týden později 11.9. za parádní cenu 2.990 Kč, která hravě atakuje i levnější nabídky low-costů z Německa po započtení ceny dopravy na tamní letiště. Kromě toho máte v ceně letenky 15 kg odbavené zavazadlo a příznivé odletové časy. Za uvedenou cenu je dostupných pouze 5 míst, s případnou rezervací tedy neotálejte!

A na kolik zhruba vyjde celkový pobyt? Ubytování na Lanzarote není předražené, příjemné apartmány bez problémů seženete kolem 7.500 Kč za týden pro dvě osoby. Volnost při pohybu po ostrově pak poskytnou autopůjčovny za lidové ceny od 2.200 Kč na celý týden. Celkem tak týdenní dovolená po rozpočítání na osobu vyjde zhruba na 7.900 Kč, tedy cca o 40% levněji než nejlevnější nabídky zájezdů, kde navíc nemáte započítáno půjčení auta.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Lanzarote
Španělsko

od 2 990 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na letenky.etravel.cz

  Ukázka letenek z 01. 09. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 8 000 Kč . Ušetříš přibližně 63 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst, v době zveřejnění dostupných 5 míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejlevněji v termínu od 4. do 11. září.

Jsou během letu přestupy?

Přímý let z Prahy na letiště Lanzarote.

S kým poletím?

Up Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční do 8 kg.

Co podniknu v destinaci?

Španělsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobra cena, mam to. Jede jeste nekdo? :)

před 11 měs

Ahoj, já jedu 4.-11., ale z Berlina. Mám zaplacené dve noci v Arrecife a dvě v Orzole, zbytek uvidím na místě, takže kdybys byl v podobných lokalitách, ráda zajdu třeba na víno. Víštak terezasilb na gmailu.

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 50%
Jedem!
ušetříš až 25%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 62%
Tam to bude krásný!
4378 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Lanzarote

Do největšího města Arrecife se dostaneme autobusy číslo 22 (všední dny) a 23 (víkendy a svátky). Na cestě budeme asi 10 minut, interval činí 25 až 50 minut a jízdenka bude stát 1,40 €.

Do plážových destinací Playa Blanca a Puerto del Carmen se pak svezeme linkami číslo 161 a 261 s intervalem 30 minut a jízdní dobou asi jednu hodinu. Za jízdenku dle vzdálenosti zaplatíme od 1,40 do 3,30 €.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Lanzarote