Tallinn

Putování Pobaltím od severu na jih s akčními letenkami z Prahy a Vídně. Letenky od 2 857 Kč

9 komentářů
2018-03-01T11:23:11+01:00

O akci

Dnešním dnem započaly lotyšské Air Baltic čtrnáctidenní výprodej letenek na všech trasách, díky kterému můžete opět využít zlevněné a oblíbené open-jaw letenky pro putování Pobaltím od severu na jih. Nejlevnější letenku pořídíme s příletem do Helsinek a odletem z hlavního města Lotyšské republiky.

Jak směrování naznačuje, z Helsinek je potřeba se přesunout do Estonska. Plavba přes Finský záliv do Tallinnu zabere zhruba dvě hodiny, spojení jsou velmi frekventovaná, zajišťuje je několik lodních společnosti. Ceny jízdenek startují na 10 eurech. Pro cestu z Tallinnu do Rigy využijete nejlevnější autobusové jízdenky společnosti Lux Express. Při plánování pobytu se pokuste vyhnout nocování v Helsinkách, ubytování je zbytečně drahé, ceny za noc ve dvoulůžkových pokojích začínají na sto eurech. Centrum města zvládnete za pár hodin a pak využijete večerních trajektů do Tallinnu. Na samotný Tallinn si vyhraďte alespoň jeden celý den, v Lotyšsku dva až tři dny. Kromě Rigy musíte zabrousit také do lázeňské Jūrmaly, kterou lemuje 30 km dlouhá pláž. V Jūrmale si můžete vypůjčit kolo a také se vyřádit v jednom z největších vodních areálů v Evropě, Līvu akvaparks.

Letenky s Air Baltic si můžete sestavit libovolně, zvolit můžete přílet třeba do Rigy a odlet kupříkladu z litevského Vilniusu, ceny jsou však o něco vyšší, stejně tak je to s prázdninovými termíny.

PRG/Praha
HEL/Helsinky RIX/Riga
PRG/Praha
Open-jaw letenky
3 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
HEL/Helsinky RIX/Riga
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
3 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 18 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Letenky za udanou cenu lze nalézt v průběhu celého roku, přes letní prázdniny s malým příplatkem
  • Čeká tě přestup na letišti Krátký přestup na letišti Riga
  • Poletíš s aeroliniemi Air Baltic
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava dvou příručních zavazadel, velké a malé, pravidla naleznete v průvodci aerolinií Air Baltic

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Helsinky, letiště Riga, letiště Vídeň.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2018-03-01T11:07:29+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce