Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Uprchněte před šílenstvím do oázy klidu, kde nemusíte vůbec nic řešit. Sbalte si knížku, audioknihu nebo postahujte podcasty do zásoby a uvelebte se na lehátku na pláži za příjemného šumu moře. Zájezdy do Egypta s all–inclusive aktuálně zakoupíte za pouhých 6 890 Kč.

Odlety jsou z Brna a Ostravy, z Prahy si připlatíte 500 Kč a letí se tento víkend, případně za týden.

Počasí v Egyptě hlásí 25–30°C na nadcházející dny a víza do Egypta získáte po příletu za 25 USD.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Egypt
Egypt na týden s all-inclusive
Egypt
Letecky 4 hvězdičky All-inclusive

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 9 000 Kč . Ušetříš přibližně 23 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání posledních míst

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jsem rád, že i cestovní kanceláře takové levné nabídky umí nabídnout.

A v ceně máte i transfer do hotelu a odbavené velké zavazadlo 15-20kg na rozdíl od nízkonákladovek, kde se už za 10kg příruční zavazadlo hodně příplácí, většinou 650 Kč/osoba za jeden směr, tj. 1.300 Kč za osobu ke zpáteční letence.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele
Rob Foxx

Klub hnidopichu 😊 ... proste prvni veta nabidky, ktera se snazi navnadit na moznost uteku z reality a proste na tyden vypnout a relaxovat... co vas tak drazdi na jedne vete, ze ji musite vsichni rozporovat?

Najdete si poradny smysl zivota ..

před rokem
Avatar uživatele
Lukáš Horák

+1

Doporučuju si nejprv přečíst info o koronaviru v Egyptě. Tři nakažení. Kam chcete utéct? :) :) :)

před rokem
Avatar uživatele cestik
cestik

Fakt tři nakažení? To v podstatě vymřeli.

před rokem
Avatar uživatele Tony68
Tony68

Tomáši, co plašíš? U všech třech případů si to tam lidé přivezli z jiných zemí. Nečetl jsem zatím o tom, že by se to tam šířilo. Radši si přečti co říkají na šíření tohoto viru odborníci. Například podle viroložky vídeňské univerzitní nemocnice má na udržení na površích a dalšímu šíření koronaviru zásadní vliv teplota. Čím chladněji je tím déle se zárodek koronaviru udrží aktivní. Tam je určitě tepleji než u nás, takže asi i bezpečněji.. Až se oteplí tak snad to šílenství pomine.

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 538 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T14:02:57+01:00)

@Tony68: Nechci se tu pouštět do rozepří mezi optimisty a pesimisty (v této diskuzi vidím jen jednoho, tak nevím, proč Rob Foxx píše "všichni"), ale když píšeš: "má na udržení na površích a dalšímu šíření koronaviru zásadní vliv teplota. Čím chladněji je tím déle se zárodek koronaviru udrží aktivní. Tam je určitě tepleji než u nás, takže asi i bezpečněji.." chtěl bych se zeptat, jestli si myslíš, že je nějaký větší rozdíl v teplotě v budovách, kde se spíš viry šíří. Přece jen v Evropě se v zimě topí a v Egyptě v létě používá klimatizace (aktuální průměrné teploty v Egyptě kolem 17°C jsou nižší než v evropských budovách, ale obvykle asi budovu ohřeje slunce na podobné teploty). Koronavirus se šíří i v dopravních prostředcích, kde velký rozdíl v teplotě taky nebude (netýká se to tohoto zájezdu, ale busy v těchto zemích spíš bývají překlimatizované oproti vytopeným evropským). Nezaznamenal jsem, že by nějaký odborník řekl, že jarní oteplení zastaví jeho rozšiřování.

před rokem
Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz

Nepatří to sem, ale když už se tu spamuje:

https://www.novinky.cz/zahranicn...t-40315547

Snad je to pravda.

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 538 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T14:44:45+01:00)

Jarní oteplení může omezit rychlost rozšiřování (o zastavení nikdo nemůže mluvit s jistotou nebo aspoň s velkou pravděpodobností), ale jsou to zatím jen úvahy a zas tak optimistický ten článek není.

A ještě aktuální zpráva z Reuters o nárůstu nakažených v Egyptě ze 3 o 12 lidí (někdy to může jít rychle):

"Twelve new cases of coronavirus registered on a Nile cruise ship are all asymptomatic, the health ministry and World Health Organization said in a joint statement on Friday. The individuals are all Egyptian workers on the ship, which is heading to the southern city of Luxor, the statement said. The country had until now diagnosed three people with the virus, one of whom it said had fully recovered after receiving treatment."

před rokem
Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
 • Přidal se před 2 lety
 • Napsal 47 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T14:45:29+01:00)

No tvrdil jsi, že to žádný odborník neřekl, tak jsem chtěl jen postnout link jako důkaz, že se tyhle úvahy berou, že by to na síle mohlo ubrat. Dle mýho to o něco pomůže ale dokud nebudou vakcíny, tak se to bude vracet.

S jistotou ti neřekne nikdo nic, protože je to moc krátká doba. Všechno je to věštění z koule více méně.

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

@speedy7cz: Já jsem napsal: "Nezaznamenal jsem, že by nějaký odborník řekl, že jarní oteplení ZASTAVÍ jeho rozšiřování." Ono při nějakém velmi rychlém nárůstu by i po zpomalení třeba o 50% byl ten nárůst pořád dost velký.

před rokem
Avatar uživatele hhh
hhh
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 112 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T14:52:01+01:00)

Singapur, kde je pres 30 stupnu stabilne, hlasi dneska nejvetsi denni narust a v Egypte je 12 potvrzenejch dneska z lodi plujici po Nilu. Ta zmena pocasi nebude mit velkej vliv. Kulminace tohodle prusvihu je jeste daleko.

před rokem
Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz

Navazoval jsem na Tonyho a jeho zmínku o té paní z Vídně, které je v tom článku taky zmíněná.

Zatím se o tom viru ví pořád málo, takže to nikdo s jistotou nenapíše, jak se to bude chovat. Můžeme jen tipovat. Je na místě obezřetnost a opatrnost, ale ne panika, kterou se někteří snaží vyvolat na popud médií. :)

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 538 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T15:27:19+01:00)

@speedy7cz: Zaznamenal jsi v této diskuzi nějakou paniku? Já jen tu obezřetnost a opatrnost, která vyvolala nesouhlasné reakce optimistů (na což jsem zareagoval realistickými poznámkami).

před rokem
Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
 • Přidal se před 2 lety
 • Napsal 47 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T16:12:23+01:00)

Nepsal jsem nic o téhle diskuzi nebo tomto webu. Např. na zpravodajských webech v diskuzích je paniky dost.

před rokem
Avatar uživatele Tony68
Tony68

Napsal jsem pár optimistických vět, protože mne sere, jak někteří porád jen straší. Tak ať sedí doma na prdeli a nekazí chuť do cestování jiným , když to zrovna není do nejrizikovějších oblastí. Jak řekl kterýsi doktor: Proč taková panika? Koronavirus není mor, je to chřipka. Ikdyž jsem věkem blíž té nejvíce ohrožené kategorii lidí než většina z vás, tak neodratuji od cestování jiné kvůli třem nakaženým lidem.

před rokem
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 538 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-03-06T17:16:17+01:00)

@Tony68: Sedět doma na prdeli nezaručí vyhnutí se koronaviru viz 1. známý nakažený Slovák:

Slovenský premiér Peter Pellegrini řekl, že dvaapadesátiletý pacient je nyní v jedné z bratislavských nemocnic. Muž nebyl v uplynulých dnech v žádné ze zemí, kde se nákaza vyskytla. V Itálii, konkrétně v Benátkách, ale po několik dní pobýval jeho syn. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahr...nicni_cern

3 nakažení už neplatí viz výše. Ty opatrné zase sere lehkomyslnost ostatních. Není to mor, ale ani chřipka. Tam, kde se k tomu vlády v počátcích šíření postaví lehkomyslně, se to může (jak je vidět např. v Číně a Íránu) dost prodražit (nemluvě o mrtvých, ale těch třeba ani moc nebude) v následujích týdnech a měsících a ochromit běžný život víc, než by bylo nutné při razantnějších opatřeních v úvodu.

,,Uprchněte před šílenstvím'' Mohl by nam autor vysvetlit, jake silenstvi ma na mysli? :)

před rokem

Že by zbytečná panika z koronaviru? :)

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

Před blbejma otázkama?

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláž Zlaté Písky
ušetříš až 47%
Tam to bude krásný!
Elafonisi pláž
ušetříš až 54%
Tam jsi ještě nebyl!
Macarella Beach
ušetříš až 32%
Jedem!
Amsterdam
ušetříš až 42%
Všude dobře, co doma!
4963 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Egypt
Egypt

Bohatství a pestrost za zdmi letovisek

Severoafrická země, kterou obklopuje krásné Středozemní a Rudé moře. Za sousedy má současně kontroverzní státy – Libyi, Súdán a Izrael. Egypt býval jednou z největších říší světa, avšak i dnešní život a kultura v Egyptě má stále co nabídnout. Pokud netrpíte nedostatkem odvahy a rádi opouštíte komfortní zónu, máte možnost poznat opravdový současný (a stále dostatečně bezpečný) Egypt ve všech jeho podobách. 

Budete pít čaj s berbery v oáze Siwa, projedete se úzkými uličkami Luxoru na „hantouru“, zažijete magický obřad „zaaru“, budete při západu slunce plachtit po Nilu, uvidíte dechberoucí představení súfistů a vše zvládnete na vlastní pěst bez průvodce, bez komerce. Pokud máte rádi dobrodružství a nepotřebujete vše dopředu nalinkované, zažijete zde probuzení vašich instinktů a přísun dávek adrenalinu.

Průvodce pro Egypt