Pláže v Egyptě

Relax v Egyptě s all–inclusive z Brna, Ostravy i Prahy. Zájezd od 6 890 Kč

20 komentářů
2020-03-05T10:50:20+01:00

O akci

Uprchněte před šílenstvím do oázy klidu, kde nemusíte vůbec nic řešit. Sbalte si knížku, audioknihu nebo postahujte podcasty do zásoby a uvelebte se na lehátku na pláži za příjemného šumu moře. Zájezdy do Egypta s all–inclusive aktuálně zakoupíte za pouhých 6 890 Kč.

Odlety jsou z Brna a Ostravy, z Prahy si připlatíte 500 Kč a letí se tento víkend, případně za týden.

Počasí v Egyptě hlásí 25–30°C na nadcházející dny a víza do Egypta získáte po příletu za 25 USD.

  • Ušetříš až 23 % oproti obvyklé ceně 9 000 Kč
4 hvězdičky
All-inclusive
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-03-05T10:42:20+01:00

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
MiHa
před 4 lety

Jsem rád, že i cestovní kanceláře takové levné nabídky umí nabídnout.

A v ceně máte i transfer do hotelu a odbavené velké zavazadlo 15-20kg na rozdíl od nízkonákladovek, kde se už za 10kg příruční zavazadlo hodně příplácí, většinou 650 Kč/osoba za jeden směr, tj. 1.300 Kč za osobu ke zpáteční letence.

Avatar uživatele
Rob Foxx
před 4 lety

Klub hnidopichu 😊 ... proste prvni veta nabidky, ktera se snazi navnadit na moznost uteku z reality a proste na tyden vypnout a relaxovat... co vas tak drazdi na jedne vete, ze ji musite vsichni rozporovat?

Najdete si poradny smysl zivota ..

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 4 lety

+1

Avatar uživatele
Tomáš
před 4 lety

Doporučuju si nejprv přečíst info o koronaviru v Egyptě. Tři nakažení. Kam chcete utéct? :) :) :)

Avatar uživatele cestik
cestik
před 4 lety

Fakt tři nakažení? To v podstatě vymřeli.

Avatar uživatele Tony68
Tony68
před 4 lety

Tomáši, co plašíš? U všech třech případů si to tam lidé přivezli z jiných zemí. Nečetl jsem zatím o tom, že by se to tam šířilo. Radši si přečti co říkají na šíření tohoto viru odborníci. Například podle viroložky vídeňské univerzitní nemocnice má na udržení na površích a dalšímu šíření koronaviru zásadní vliv teplota. Čím chladněji je tím déle se zárodek koronaviru udrží aktivní. Tam je určitě tepleji než u nás, takže asi i bezpečněji.. Až se oteplí tak snad to šílenství pomine.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

@Tony68: Nechci se tu pouštět do rozepří mezi optimisty a pesimisty (v této diskuzi vidím jen jednoho, tak nevím, proč Rob Foxx píše "všichni"), ale když píšeš: "má na udržení na površích a dalšímu šíření koronaviru zásadní vliv teplota. Čím chladněji je tím déle se zárodek koronaviru udrží aktivní. Tam je určitě tepleji než u nás, takže asi i bezpečněji.." chtěl bych se zeptat, jestli si myslíš, že je nějaký větší rozdíl v teplotě v budovách, kde se spíš viry šíří. Přece jen v Evropě se v zimě topí a v Egyptě v létě používá klimatizace (aktuální průměrné teploty v Egyptě kolem 17°C jsou nižší než v evropských budovách, ale obvykle asi budovu ohřeje slunce na podobné teploty). Koronavirus se šíří i v dopravních prostředcích, kde velký rozdíl v teplotě taky nebude (netýká se to tohoto zájezdu, ale busy v těchto zemích spíš bývají překlimatizované oproti vytopeným evropským). Nezaznamenal jsem, že by nějaký odborník řekl, že jarní oteplení zastaví jeho rozšiřování.

Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
před 4 lety

Nepatří to sem, ale když už se tu spamuje:

https://www.novinky.cz/zahranicn...t-40315547

Snad je to pravda.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

Jarní oteplení může omezit rychlost rozšiřování (o zastavení nikdo nemůže mluvit s jistotou nebo aspoň s velkou pravděpodobností), ale jsou to zatím jen úvahy a zas tak optimistický ten článek není.

A ještě aktuální zpráva z Reuters o nárůstu nakažených v Egyptě ze 3 o 12 lidí (někdy to může jít rychle):

"Twelve new cases of coronavirus registered on a Nile cruise ship are all asymptomatic, the health ministry and World Health Organization said in a joint statement on Friday. The individuals are all Egyptian workers on the ship, which is heading to the southern city of Luxor, the statement said. The country had until now diagnosed three people with the virus, one of whom it said had fully recovered after receiving treatment."

Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
před 4 lety

No tvrdil jsi, že to žádný odborník neřekl, tak jsem chtěl jen postnout link jako důkaz, že se tyhle úvahy berou, že by to na síle mohlo ubrat. Dle mýho to o něco pomůže ale dokud nebudou vakcíny, tak se to bude vracet.

S jistotou ti neřekne nikdo nic, protože je to moc krátká doba. Všechno je to věštění z koule více méně.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

@speedy7cz: Já jsem napsal: "Nezaznamenal jsem, že by nějaký odborník řekl, že jarní oteplení ZASTAVÍ jeho rozšiřování." Ono při nějakém velmi rychlém nárůstu by i po zpomalení třeba o 50% byl ten nárůst pořád dost velký.

Avatar uživatele hhh _1
hhh _1
před 4 lety

Singapur, kde je pres 30 stupnu stabilne, hlasi dneska nejvetsi denni narust a v Egypte je 12 potvrzenejch dneska z lodi plujici po Nilu. Ta zmena pocasi nebude mit velkej vliv. Kulminace tohodle prusvihu je jeste daleko.

Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
před 4 lety

Navazoval jsem na Tonyho a jeho zmínku o té paní z Vídně, které je v tom článku taky zmíněná.

Zatím se o tom viru ví pořád málo, takže to nikdo s jistotou nenapíše, jak se to bude chovat. Můžeme jen tipovat. Je na místě obezřetnost a opatrnost, ale ne panika, kterou se někteří snaží vyvolat na popud médií. :)

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

@speedy7cz: Zaznamenal jsi v této diskuzi nějakou paniku? Já jen tu obezřetnost a opatrnost, která vyvolala nesouhlasné reakce optimistů (na což jsem zareagoval realistickými poznámkami).

Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
před 4 lety

Nepsal jsem nic o téhle diskuzi nebo tomto webu. Např. na zpravodajských webech v diskuzích je paniky dost.

Avatar uživatele Tony68
Tony68
před 4 lety

Napsal jsem pár optimistických vět, protože mne sere, jak někteří porád jen straší. Tak ať sedí doma na prdeli a nekazí chuť do cestování jiným , když to zrovna není do nejrizikovějších oblastí. Jak řekl kterýsi doktor: Proč taková panika? Koronavirus není mor, je to chřipka. Ikdyž jsem věkem blíž té nejvíce ohrožené kategorii lidí než většina z vás, tak neodratuji od cestování jiné kvůli třem nakaženým lidem.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

@Tony68: Sedět doma na prdeli nezaručí vyhnutí se koronaviru viz 1. známý nakažený Slovák:

Slovenský premiér Peter Pellegrini řekl, že dvaapadesátiletý pacient je nyní v jedné z bratislavských nemocnic. Muž nebyl v uplynulých dnech v žádné ze zemí, kde se nákaza vyskytla. V Itálii, konkrétně v Benátkách, ale po několik dní pobýval jeho syn. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahr...nicni_cern

3 nakažení už neplatí viz výše. Ty opatrné zase sere lehkomyslnost ostatních. Není to mor, ale ani chřipka. Tam, kde se k tomu vlády v počátcích šíření postaví lehkomyslně, se to může (jak je vidět např. v Číně a Íránu) dost prodražit (nemluvě o mrtvých, ale těch třeba ani moc nebude) v následujích týdnech a měsících a ochromit běžný život víc, než by bylo nutné při razantnějších opatřeních v úvodu.

Avatar uživatele
David
před 4 lety

,,Uprchněte před šílenstvím'' Mohl by nam autor vysvetlit, jake silenstvi ma na mysli? :)

Avatar uživatele
Dominik
před 4 lety

Že by zbytečná panika z koronaviru? :)

Avatar uživatele Deny
Deny
před 4 lety

Před blbejma otázkama?

Další akce