Sicílie

Rozkvetlá jarní Sicílie z Vídně. Letenky od 645 Kč

0 komentářů
2019-04-23T10:37:01+02:00

O akci

K cestě na největší středomořský ostrov Sicílii lákají zlevněné letenky společnosti Wizz Air z Vídně do Catanie. Vydejte se za poznáním rozmanité krajiny plné fotogenických skalnatých útesů, vysokých hor v čele s nejvyšší evropskou sopkou Etnou, památkami a historickými městy i za všudypřítomnými rozkvetlými oleandry. Jarní počasí je na poznávání naprosto ideální co se týká teplot i mimosezonních cen.

Nejlevnější zpáteční letenky při členství ve WDC, které se vzhledem k rozsáhlé síti Wizz Airu z Vídně a Bratislavy určitě vyplatí (minimálně těm, pro které je vídeňské letiště první volbou), začínají na 25 EUR. Pokud členy nejste a cestujete ve dvou lidech, vyplatí se zakoupit už při této první cestě. Jedna zpáteční letenka tak vyjde na 40 EUR.

Věnujte pozornost zavazadlům! Jarní počasí vybízí ke sbalení se jen do malého batůžku, který se vejde pod sedačku před vámi. Služba "Wizz Priority", která obsahuje k menšímu batůžku ještě klasické příruční zavazadlo, vyjde celkem na 22 EUR (11 € každým směrem).

Pokud vás nepřesvědčila samotná cena letenek, pak se začtěte do našeho obsáhlého průvodce po Sicílii, který vás letenky donutí koupit.

Co se ještě bude hodit?

VIE/Vídeň
CTA/Catania
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 57 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Květen a červen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Vídně na letiště Catania
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo 40 x 30 x 20 cm do 10 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Catania.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-04-23T09:15:36+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce