S Air Malta levně z Vídně na Maltu během celého léta. Letenky od 1 787 Kč

Jak akci využít?

Letecká společnost Air Malta se rozhodla vést ještě větší konkurenční boj, než se v posledních týdnech zdálo. Zpáteční letenky z Vídně na nejmenší ostrovní stát v Evropě jsou aktuálně k mání za 70 eur v tarifu Go Light, a to na termíny během žádané letní sezóny. Hlavní konkurent maltských aerolinek, Wizz Air, se svými cenami těm od Air Malta v současné době přibližuje opravdu velmi těžko.

Vyměňte letní kempování u Vranovské přehrady za tyrkysově modré Středozemní moře omývající krásné písečné pláže celého maltského souostroví. Během pobytu navštivte pitoreskní rybářskou vesničku Pepka námořníka v zátoce Anchor Bay, kterou na Maltě vybudovala hollywoodská filmová studia jako kulisu k natáčení filmového muzikálu. Stejně tak byste neměli opomenout návštěvu hlavního města Valletty či malebného Marsaxlokk. Další tipy, co podniknout na Maltě, co jíst, jak se přesunovat, kde se ubytovat apod., naleznete v databázi našich autentických průvodců, které sepsali sami návštěvníci a fandové portálu.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Vídeň
Rakousko
Luqa
Malta

od 1 787 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2.5 hod letu Rezervace na airmalta.com

  Ukázka letenek z 07. 03. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 000 Kč . Ušetříš přibližně 40 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání nejlevnějších míst

Na jaké termíny jsou letenky?

Od června až do ledna příštího roku včetně pobytu přesahující Vánoce a Nový rok

S kým poletím?

S klasickými aeroliniemi Air Malta. Během letu malé občerstvení a nápoje zdarma. Odbavení na letišti je rovněž bez poplatku.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V inzerovaném tarifu Go Light je zahrnuta přeprava dvou příručních zavazadel, většího a menšího.

Co podniknu v destinaci?

Originální průvodce souostrovím Malta

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Matty
Matty

Zdravím, chci se zeptat, jak je to se sedadly? Za výběr sedadla je účtován poplatek. Když si žádné nevyberu, dostanu přidělena bez poplatku dvě vedle sebe nebo libovolná v letadle? Děkuji za odpověď, nemám s tím žádnou zkušenost.

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, Air Malta dvě osoby na jedné rezervace nerozsadí, jen vybere náhodná dvě místa vedle sebe.

norbic

Dík za tip, silvestr na Maltě bude fajn:)

Odpovědět
před rokem

jak je to s příručním zavadlem? Batoh 50l už je moc? nebo krosna 70l?

před rokem
David Eiselt

Limity jsou následující: 55 x 40 x 20 cm a 10 kg

Omlouvám se za ne moc chytrý dotaz,ale mohl by mi prosim někdo pomoct najít nejlepší spoj v září,cca 10 dní. Na mobilu mi to moc nefunguje a k pc se nedostanu. Dekuju moc!

před rokem
Lukáš Horák

Tam: 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20,

Zpět: 11, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29

Na Maltě sem si přikupoval transfer k letence a vycházelo to nejlépe, ale to bylo s ryanair když sem tam letěl z Wroclawi a zpět do Krakowa

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele J0x
J0x

Tak vám pěkně děkuju, zase jste mi změnili cestovní plány a provětrali peněženku. :))) A ostatním díky za užitečné info.

Odpovědět
před rokem

Ahoj. Na tyto nabídky koukám už nějaký čas, ale ještě jsem nic takto neobjednával. Tedy jednou ano, ale nedopadlo to, bohužel. Může mi, prosím, někdo poradit, jak i s těmi letenkami sehnat i transfer z letiště k nějakému hotelu? Hotel chápu, že mám hledat na booking.com, ale co ten transfer? Díky předem za každou užitečnou radu.

před rokem
Lukáš Horák

Jak stojí v průvodci, stačí si na letišti koupit lítačku na busy, týdenní stojí 21 euro a jet autobusem, není nic snadnějšího. Můžeš vzít tágo, ceny do jednotlivých destinací na Maltě jsou dané, ceníky visí u každé taxislužby. Pokud potřebuješ nějaký soukromý transfer, domluv se s hotelem, rádi ti něco zajistí.

před rokem
mirjur

Anebo z letiště jezdí velmi levný shuttle bus s rozvozem po celém ostrově.

https://www.shuttledirect.com/en...t/mla.html

kromě toho tam fungují i další letištní přepravci, ale výrazně dražší

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 51%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 33%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 35%
A už tam budem?
ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
Z Prahy za krásami africké Namibie
10 990 Kč
2019-03-17T18:46:34+01:00 1 komentář
4172 starších akcí
Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Nejrychlejší doprava do centra města (za 16 minut) je vlakem „City Airport Train“ (CAT) . Ve městě zastavuje na stanici Wien-Mitte, která je v pěší docházkové vzdálenosti od historického centra Vídně. Vlaky jezdí od 5:30 do 23:30 a jízdenka stojí 12 € (zpáteční 19 €).

Levnější způsob cesty do centra je městská železnice S-Bahn, konkrétně linka S7. Ta jezdí rovněž do centra (stanice Wien Mitte), pokračuje dál na Floridsdorf, na druhou stranu ke slovenským hranicím do obce Wolfsthal. Vybrané spoje přímo jezdí i na hlavní nádraží. Interval činí 10–30 minut, cesta do centra trvá 25 minut a jízdenka stojí 4,20 €, resp. 4,60 € skupinová pro dva. Pokud máte jízdenku za 5,80 € pro kalendářní den, resp. za 8 € na 24 hodin, je nutné si při cestě na letiště dokoupit lístek pro zónu mimo Vídeň za 1,80 €. První spoj z centra jede ve 4:19, poslední spoj z letiště pak 0:15.

Dopravu s vybranými místy v centru zajišťují i expresní letištní autobusy "Vienna Airport Bus", s jednotnou cenou 8 €, resp. 5 € u spojení Flixbusu k autobusovému nádraží Erdberg, viz mapa níže. Detailní jízdní řády a spoje na webu flughafenbus.wien.

Na letiště je i stanice dálkových vlaků, jimiž se přímo dostanete například na vídeňské hlavní nádraží (4,20 €), do Lince, Salcburku nebo Mnichova.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1vwqHd83-TDxhR2K-wPddv46vtzg]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Malta Přílet na letiště Luqa Malta

Autobusy

Na letiště jezdí autobusy z celého ostrova. Jednotlivé jízdné stojí v zimě 1,50 €, v létě 2 € (od poloviny června do poloviny října). Jednorázové lístky můžete koupit u řidiče a platí 120 minut včetně libovolného počtu přestupů. Pokud chcete cestovat více, může se vyplatit lístek na 12 jízd za 15 € nebo celotýdenní jízdenka za 21 €, tyto jízdenky nekoupíte u řidiče, ale jen v trafikách a obchodech, viz jejich seznam. Na letišti je to obchod WHSmith v příletové hale nebo Agenda Bookshop v odletové hale.

Autobusové zastávky jsou umístěny přímo před letištní budovou a nelze je minout.

  • Linka X1: jede do měst Birkirkara, San Giljan, Pembroke, Bugibba a Cirkewwa, kde se můžete nalodit na trajekt směr Gozo. Jezdí cca jednou za 40 minut (detailní jízdní řád) od cca 5:00 do 22:50,
  • Linka X2: jede do měst Tarxien, Birkirkara, San Giljan a Sliema, a to každou hodinu od 6:00 do 23:00 (jízdní řád),
  • Linka TD2: je expresní variantou X2 a zastavuje jen na letišti a v centru města San Giljan (jízdní řád)
  • Linka X3: jezdí přes města Tarxien, Birkirkara, Mdina, Imtarfa do Bugibby vždy jednou za hodinu od 5:30 do 22:30 (jízdní řád),
  • Linka X4: spojuje letiště s městy Birzebugga, Qormi a končí v hlavním městě Valletta. Jede jednou za 30 minut od 5:30 do 22:35 (jízdní řád), 
  • Linka 117: lokální spoj do měst Qrendi, Zurrieq, Qormi a Birkirkara jede každou hodinu od 6:30 do 20:20 (jízdní řád),
  • Linka 119: lokální spoj do měst Birzebbuga, Marsaxlokk, Zejtun a Marsaskala jede jednou za hodinu od 6:00 do 22:00 (jízdní řád),
  • Linka 135: lokální spoj do měst Marasakala, Zejtun, Qormi a Birkirkara jede jednou za hodinu od 6:30 do 20:20 (jízdní řád),
  • Linka 201: jede na jih do měst Zurrieq, Hagar, Siggiewi, Dingli a Mdina vždy jednou za hodinu od 8:30 do 20:45 (jízdní řád).

Nově existuje i speciální noční linka N10 jezdící do obcí Marsaskala, Birkirkara, Zejtun, Zurrieq, Tarxien, Qomri a San Giljan, a to jednou za 30 minut od 00:56 do 3:56, viz jízdní řád. Aplikuje se zde speciální jízdné ve výši 3 €.

Autobusová doprava na Maltě je kvalitní a přehledná a k poznávání je ostrovů je zbytečné půjčovat si auto. Veškeré informace o MHD na Maltě najdete na oficiálním webu publictransport.com.mt.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=14dNqYfn3Pk6PGBVIcv4Wp2sX9Xs]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Taxi

Letištní taxíky mají pevně stanové sazby do jednotlivých míst ostrova Malta, které můžete najít přehledně na webu letiště, například do Valletty zaplatíte 15 €, do města San Giljan 20 € a do Marsaxklokku 15,50 €. Taxi si můžete předplatit ve stánku v příletové hale.

Průvodce pro Malta
Průvodce pro letiště Luqa Malta