Kantábrie

Španělská Kantábrie nebo portugalské Algarve z Berlína. Letenky od 420 Kč

5 komentářů
2018-11-13T19:51:32+01:00

O akci

V poznávání méně tradičních evropských destinací budeme po dnešní odpolední akci do ukrajinského Lvova pokračovat i nadále, tentokrát však jihozápadním směrem. K cestě si pomůžeme rozsáhlou akcí Ryanairu na lednové termíny a vyrazíme buď na samý sever Španělska do hlavního kantaberského města Santanderu nebo naopak na úplný jih Portugalska do města Faro v regionu Algarve. Do obou míst aktuálně poletíte za cenu 15 € za zpáteční letenku.

Mimosezónní období sice znemožní koupání v moři nebo dlouhé túry po horách, na druhou stranu uvidíte města taková, jaká doopravdy jsou. Bez davů turistů, předražených restaurací a hotelů. Co se ubytování týká, nebude problém se vejít do 1.200 Kč za noc pro dvě osoby.

Odlety z berlínského letiště Schönefeld jsou vždy odpoledne, což poskytne dost času na to vzít nejlevnější ranní vlak za 370 Kč (lze koupit až na letiště s jedním přestupem na S-Bahn, který je v ceně jízdenky). Zpět po večerním příletu pak ideálně navazují spojení Flixbusu přímo z letiště do Prahy.

SXF/Berlín
SDR/Santander
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
SXF/Berlín
FAO/Faro
Zpáteční letenky
3.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 58 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Leden 2019
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety ze letiště Berlín Schonefeld do Santander nebo Faro.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Schonefeld, letiště Santander, letiště Faro.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-11-13T19:28:31+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce