V červenci přímým letem z Prahy na Sicílii. Letenky od 2 490 Kč

Akci sepsal David Eiselt
2018-03-10T18:22:00+01:00 10 komentářů
Trapani -45 %

O akci

V druhé polovině července, ale také během dubna, května a června, jsou dostupné zpáteční letenky z Prahy do sicilského Trapani za částky mezi 2.490 a 3.390 Kč. Plánujete–li letní dovolenou na tomto italském ostrově, teď je pravý čas k nákupu. Levnější letenky na prázdniny nebudou. Výhodné jsou částky do 3,5 tisíc za zpáteční let.

Kromě Středozemního moře se můžete věnovat i místní historii ve městě Erice, které je vystavěné na stejnojmenné hoře, kam jezdí lanová dráha. V Trapani se dodnes vyrábí nejkvalitnější mořská sůl na solných plání s větrnými mlýny a na celodenní výlet se lze vydat do antického města Segesta.

Na přespání využijte nabídku soukromých bytů a apartmánů na airbnb.com. Noc vyjde ani ne na 800 Kč. Využijte taktéž bonus na první rezervaci ve výši 725 Kč.

Upozornění: před platbou nezapomeňte odškrtnou převod z českých korun na eura! Více v průvodci aerolinkami Ryanair.

Před cestou

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Trapani.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce