Bonaire

Za karibskou pohodou přímými lety z Frankfurtu na Curacao. Letenky od 9 280 Kč

0 komentářů
2018-12-19T11:33:33+01:00

O akci

Pokud hledáte akční letenky na zimní období za sluněním, koupáním v moři a poznáváním pestrobarevného podmořského života, dost pravděpodobně jdete takříkajíc "s křížkem po funuse". Do většiny exotických destinací už ceny letenek vyrostly na obvyklé sezónní hodnoty a už neklesnou. Jednu z mála výjimek představují letenky se společností Condor z Frankfurtu do jižního Karibiku, konkrétně na ostrůvek Curacao, který platí za šnorchlovací a potápěčský ráj s krásnými plážemi. Odlet ze vzdálenějšího Frankfurtu vykompenzují přímé lety během celé hlavní sezony a dobře navazující doprava z/do ČR. 

Zpáteční letenky v tarifu Economy Light obsahující pouze příruční zavazadlo do 6 kg stojí 360 €. Faktem ale je, že na Curacau během zimy panují letní teploty a mnoho věcí tak s sebou potřebovat nebudete. Pokud přesto budete chtít cestovat s odbaveným zavazadlem, vyberete tarif Economy Class za 400 €, který obsahuje i odbavené zavazadlo. 

Ubytování na Curacau se dá v apartmánech pořídit za slušný peníz (cca od 1.200 Kč za pokoj pro 2 osoby/noc). A pokud o ostrově nic moc nevíte, pročtěte si našeho průvodce po Curacau.

Dopravu z Prahy přímo na letiště zabezpečí nejlépe Flixbus za 649 Kč, pro cestu zpět zvolte vlaky. Přes e-shop ČD koupíte jízdenku opět rovnou z letiště do Prahy za 423 Kč. Při vyhledávání vyberte možnost "Rozšířené zadání" a přidejte "přes Cheb". 

FRA/Frankfurt
CUR/Curacao
Zpáteční letenky
10.5 hodin letu (přímý let)
9 280 Kč
  • Ušetříš až 31 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období Leden až březen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Frankfurtu na letiště Curacao.
  • Poletíš s aeroliniemi Condor
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm do 6 kg. Odbavené za celkový příplatek 40 €.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Frankfurt, letiště Curacao.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-12-19T12:02:10+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce