Tromsö

Za polární kruh z Krakova do Tromso. Letenky od 465 Kč

14 komentářů
2020-07-23T08:42:00+02:00

O akci

S uvolněním restrikcí pro vstup na území Norska a nové linky aerolinií Wizz Air se vybízí zvážit letní cestu za polární kruh. Zpáteční letenky do městečka Tromso na severu Norska stojí v průběhu srpna, září a října 78 PLN s členstvím WDC, 138 PLN bez členství (v takovém případě se vyplatí členství rovnou zakoupit).

Létá se v pátek a pondělí a v případě, že vám logicky nebude stačit malé příruční zavazadlo, si dokupte třeba na skupinu velké 20 kg zavazadlo k odbavení za 350 PLN / zpáteční let.

I přesto, že vás samotné Tromso uchvátí, nezahálejte a půjčte si auto. Na víkend stojí asi 5 000 Kč a nedaleko je třeba Nordkapp nebo Lofoty.

  • Hledej v období Srpen až říjen
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je malé zavazadlo 40 x 30 x 20 cm

Kde koupit

KRK/Krakov
TOS/Tromsø
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Krakow, letiště Tromsø.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-07-23T07:35:18+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mikir
před 2 lety

Hezka nabidka , jinak @ Michal proc se zaslouzim o nehezka cisla v CR ? 3 a pul mesice jsem se z jihu Irska nehnul az ted jsem byl 14 dnu v CR (Praha-Ostrava ) ,takze jsi na spatne adrese a ze neuznavam majoritni stado a jejich hysterii to se neda brat jako neco pro co sirim COVID -19 ,jako dukaz je i to ze ac celou dobu nenosim rousku ( az na to kdy hrozi pokuta a vyhruzky trestem ) jsem se nenakazil

Jinak Norsko je i v Irsku na zelenem seznamu na rozdil od CR....tedy bych zpatecni cestu asi resil trosku jinak pokud se nic nezmeni

Mıchal
před 2 lety

Mikire, tím myšleni Ostraváci celkově. Svou náturou, svou zvolenou politickou reprezentací a místní buňkou hygieny se zasloužili o přidávání ČR na seznamy rizikových zemí. Dokonce i ty techtle mechtle v Praze jsou zažehnuté jednou čúzou z Karviné, která ač kašlající, šla v Praze chlastat.

Avatar uživatele
Tom
před 2 lety

Michal je známý arbitr veřejného zdraví. Ví která čůza kašle a která paří, ví koho mají Ostravané volit a nebojí se jim to pěkně od plic vysvětlit. Tedy zpoza klávesnice.

Mıchal
před 2 lety

Jak to vypadá s Norskem a jeho seznamem bezpečných zemí? Jak často ho aktualizují a jak moc jsou přísní? Zdá se mi, že kvůli pařícím čutálistům a mikirům budeme mít ještě dlouho nehezká čísla...

Avatar uživatele kovalik81
kovalik81
před 2 lety

Dnes aktualizovali a zatím jsme pro ně zelení. Další aktualizaci pravděpodobně za 14 dní.

Mıchal
před 2 lety

Díky za odpověď. Teď bych prosil ještě Wizz Flex za 1 € :D

Avatar uživatele eremi
eremi
před 2 lety

Byť je to Skandinávie a vzdálenosti jsou velké, tak bych neřekl, že Lofoty, natož Nordkapp jsou nedaleko, ale přes 500, respektive 600 km a 7-8 hodin cesty.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 2 lety

Tak nikdo nepsal, že máš jet na otočku, ale nápad kam z Tromsa pokračovat. Navíc nepočítaje Norwegian, je to jediná šance jak se levně dostat někam na sever Skandinávie.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 2 lety

Píšeš tam o víkendovém půjčení auta a o tom, že je to nedaleko, na to jsem reagoval a výlet na víkend je v případě těchto cílů v podstatě na otočku.

Avatar uživatele kovalik81
kovalik81
před 2 lety

Blíž než Lofoty je ostrov Senja (druhý největší norský ostrov), který je taky krásný.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 2 lety

Ostrov Senja můžu doporučit. Dá se tam jet přímo s využitím trajektu nebo oklikou s využitím mostu (ideálně okruh, na který by asi stačil celý den, ale 2-3 dny je lepší). Přespat se dá zdarma na tábořišti u pláže v Ersfjordu: https://www.zonerama.com/liborst.../202566738

Další možnost na rychlý výlet z Tromso je finské Kilpisjärvi (klidně i na otočku, ale jsou tam možnosti výletů) nebo Alta (krásná krajina cestou, pravěké skalní rytiny). Nordkapp ani Lofoty bych na víkend nedoporučoval. Kdo chce strávit víkend u Tromso nízkonákladově, může vyrazit z letiště pěšky přes most, pak dále na severozápad do kopce a po pár km postavit stan třeba tady: https://www.zonerama.com/liborst.../202566834

Avatar uživatele
Marketa
před 2 lety

39+39=68 a jeste kurz mimo, to jsou pocty 😀 nejdriv slevomat, ted tohle, dost to tady upada

Avatar uživatele
Marketa
před 2 lety

Problem je hlavne v tom ze to stoji 78

Avatar uživatele
David Eiselt
před 2 lety

A mě na tom celou dobu něco nesedělo ... 😂

Další akce